Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ugye a második babával könnyeb...

Ugye a második babával könnyebb lesz elviselni a kórházi napokat?

Figyelt kérdés
Gondolok itt a magabiztosságra, hogy már pl. a pelenkázás menni fog, illetve talán nem tör rá az emberre úgy a depresszió és a rettegés a felelősségtől...hm? Nektek hogy volt?
2010. jan. 30. 19:59
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem volt könnyebb sőt állandóan azon aggódtam mi van a nagyobbik lányommal. :D
2010. jan. 30. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ebben biztos könnyebb és jobb lesz.

Én attól félek, hogy az elsővel egyágyasban voltam, és hogy most többágyasba kerülök, ahol lesz egy tuti elviselhetetlen szobatárs...

2010. jan. 30. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ebbol a szempontbol biztosan konnyebb lesz, mert a baby blues, a bizonytalansag, az enyhe szules utani depi altalaban az elso baba megszuletese utan jelentkezik, a masodiknal, tobbediknel mar nem.

De a korhazi let nekem biztosan szazszor nehez lesz, hiszen a nagyobbikat otthon kell hagynom. Meg sohasem volt nelkulem, sot, meg o is baba. Nemtom hogy lesz.

2010. jan. 30. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem a kórház börtön, akárhányadik gyerek. Sőt, egyre rosszabb, mert egyre több gyerekem nincs velem. Három van, de lesz negyedik. Mindegyikkel egyre kevesebbet voltam hajlandó bent lenni.
2010. jan. 30. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!