Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A te párod segít, hogy könnyeb...

A te párod segít, hogy könnyebb legyen a terhesség fizikai fájdalmait elviselni?

Figyelt kérdés
Ma egész nap szúr a köldököm körül és hátfájással küszködök 26 hetesen. Ma már kertészkedtem, megcsináltam mindent amit egy háziaszony megtehet, jól esett volna, ha vacsora után én is leülhetek tv-t nézni. De Őfelsége végig nézte azt, hogy még a több mint 10L-es kannával végiglocsolom a terasz virágait több fordulóval. Előre félek, hogy mi lesz ha már itt lesz a baba köztünk, abelem is lógni fog?
2009. aug. 19. 21:02
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
81%
Jó durva én biztos a kannát a fejéhez vágtam volna, ha most az elején nem segít, később sem fog. Szerintem beszélgess el vele, hogy vegye komolyan a dolgot hiszen a baba életébe is kerülhet.
2009. aug. 19. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
87%
Ha fáj a hátad,akkor ne kertészkedj,hanem pihenj.A férjeddel pedig beszéld meg,hogy miben segítsen neked.Szóbol ért az ember,ez a férjekre is igaz.Ha eddig kiszolgáltad,akkor elég nehéz lesz a változtatás.
2009. aug. 19. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
80%

Szólj rá, ne hagyd, hogy csak nézzen. Igenis tedd le elé a kannát és szólj neki, hogy locsolja meg a virágokat. Van olyan pasi, akinek magától semmi sem esik le, csak ha szólsz neki. Az enyém is félig-meddig ilyen. Ha nem szólok neki, képes ülni a disznóól tetején. Ha rászólok, megcsinálja. Bár olyan még nem volt, hogy ne vette volna ki a kezemből a nehéz cuccokat magától is.


Ne várj arra, hogy magától essen le neki, az nem megoldás. Tudod, sok a „szájbarágós” pasi


Egy 17 hetes km

2009. aug. 19. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
77%

utolsó vagyok. Különben beszélhetsz vele (ahogy az előttem szóló írta), de nem hiszem, hogy eredményre vezet. Rábólogat, hogy jó, de legközelebb se csinálja meg. A pasiknak akkor kell szólni, amikor ott vagy a helyzetben, nem előtte, hogy „ha medj a 10 literes kanna lesz a kezemben, akkor vedd ki”!!!


17 hetes km

2009. aug. 19. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Köszi csajok a válaszokat és az ötleteket, de ha hiszitek ha nem, kijött utánam a teraszra, leült a nyugágyra és végig nézte a munkámat. Előtte fél órával természetesen meglocsólta azt a kihalt bambuszt amit annyira imád és aminek már úgy is mindegy. A többit meghagyta nekem... :-( ezek után mit beszéljek vele? Értelmes ember az ilyen? Megegyeztünk, hogy legalább az ásványvízes rekeszeket ő veszi... anno... azóta is én gondoskodok róla... sose fog megváltozni, csak már annyira elszomrodtam, hogy jól esett kipanaszkodnom magam.
2009. aug. 19. 21:30
 6/16 anonim ***** válasza:
72%

SZia!

HÁt mitne mondjak én sem vagyok megelégedve.Teljes egészében nem várom el tőle hogy segitkezzen,mert sokat dolgozik de amikor van ideje akkor igazán besegíthetne úgy mint rég.Na akkor bezzeg nem kellett neki szólni.Mióta babát várunk más lett.Az meg a másik amikor mondom hogy legalább maszírozza meg a derekam vagy a lábam mert fáj akkor nyom rajta párat és kész.Szoktam is neki mondani veled aztán ki vagyok segítve.De a barátnőmet azt maszírozza szó nélkül.Végülis azzal nem is lenne bajom ha hozzám is így állna.De úgy van ahogy mondja az előttem hozzá szóló hogy akkor abban a helyzetben kell neki szólni.Remélem azért a te párod is és az enyém is fog változni.

27 hetes km.

2009. aug. 19. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Nem pontoztam le senkit sem, nem tudom, hogy ki az a bolond aki ezt tette, valószínű egy hasonló hímnemű példány.
2009. aug. 19. 21:32
 8/16 A kérdező kommentje:
Tényleg mindig körülugrálom és kiszolgálom, lehet én rontottam el. Már 9 éve ismerem és több mint 7 évbe telt mire összejött ez a baba, igazán lehetne figyelmesebb. Sose panaszkodok, de most már betelt a pohár. Na holnap nem kap vacsorát az tuti, majd kezébe nyomok egy adag bambuszt....
2009. aug. 19. 21:37
 9/16 anonim ***** válasza:
93%

21:32-es vagyok.

Ma pl. azon kaptunk össze hogy mondtam neki menjünk át a szomszéd faluba mert a sógornőm ajánlott bababoltot és akkor lehet hogy nemkéne pestre menni.Na hogy neki nincs kedve mert fáradt stb.-stb.Ugyanezt mondta arra is hogy jöjjön el velem a gyerekfüggönyt kiválasztani.Jó ok nem szóltam semmit.De mikor du.-ni alvásból arra kelek hogy ő épp a haverjánál sörözik és hívnak hogy menjek nyársalni na akkor lettem pipa és megkérdeztem hogy erre nem vagy fáradt?Az volt a válasz hogy nem volt hozzá huzalma(mármint a vásárláshoz),de ha a kiságyról és a babakocsiról lesz szó ahhoz már lesz.Mondtam is neki majd gyere haza és megbeszéljük.Úgyhogy azóta várom hogy jöjjön és elkeríthessem neki hogy egy gyerek nem csak kiságyból és babakocsiból áll!!!!!

Na ez az én mai példám,úgyhogy nem vagy egyedül!!

2009. aug. 19. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Ez is "kedves" férj :-(. Csak azt nem értem, hogy ha ők is annyira akartak babát, akkor miért tudták le a dolgukat azzal, hogy megtermékenyítettek minket? Megértem, hogy milyen rosszul esik ez neked, pont ma nálunk is még ez volt a terítéken, hogy már le volt beszélve, hoyg szombaton megyünk babadolgokat vásárolni egy másik városba, erre közbejön a haverja szülinapja és természetesen az a fontosabb. Szemétség! Igazán csak ez a szombatunk lett volna alkalmas vásárolni. Még a végén festeni is nekem kell majd a szobát...

Remélem időben észhez tér a te párod is!

2009. aug. 19. 21:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!