Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A te párod segít, hogy könnyeb...

A te párod segít, hogy könnyebb legyen a terhesség fizikai fájdalmait elviselni?

Figyelt kérdés
Ma egész nap szúr a köldököm körül és hátfájással küszködök 26 hetesen. Ma már kertészkedtem, megcsináltam mindent amit egy háziaszony megtehet, jól esett volna, ha vacsora után én is leülhetek tv-t nézni. De Őfelsége végig nézte azt, hogy még a több mint 10L-es kannával végiglocsolom a terasz virágait több fordulóval. Előre félek, hogy mi lesz ha már itt lesz a baba köztünk, abelem is lógni fog?
2009. aug. 19. 21:02
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy az esetem is hasonló mint a tiéd.Mi 8 éve ismerjük egymást,6 éve vagyunk házasok és 3 éve próbálkoztunk hogy végre legyen egy csemeténk.Hát én is remélem hogy megváltozik mert akkor nem is tudom hogy mit tegyek.Hogy egyáltalán mivel lehet ezeknél elérni a változást?!
2009. aug. 19. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Ja bocsi.Én voltam a 21:32-es és 27 hetes km.
2009. aug. 19. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
90%

Csajok, kutyából nem lesz szalonna vagy mi a szösz, de némileg segíthet az, amit én csináltam egy pár napja.

Egész egyszerűen hozzá sem szóltam és ha szólt nem reagáltam. Persze mindezt megelőzte egy kb. 2 hetes huzavona és könyörgés hasonló dolgok miatt, mint amiket Ti írtatok, szóval nem csak úgy a levegőbe nem szóltam hozzá. MOndtam neki, hogy vége a jóviszonynak, ne is szóljon hozzám, mert felesleges. Néhány óra elég volt és egy éjjel, és másnapra tök normális lett. De persze nem olyan amilyennek én szeretném:-) de hát nem is ezért szeretem, csak pontosan azt akartam elérni, amit Ti is. A minimálisat...

2009. aug. 19. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Az en parom mindenben segit,felt es ov.

Lehet h te kellene ravedd,megmondd neki h ezt hogy kell

2009. aug. 20. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:

Ezt én is próbáltam, hogy nem szólok hozzá, de csak miután beolvastam neki... persze megint én lettem az elviselhetetlen. Reggelre úgy csinál mintha semmi sem történt volna, bennem meg ott marad a tüske. Én próbálom neki elmagyarázni, hogy miért kell a segítsége, de az ő agya máskép működik! Pl.: minden este megkérdi, hogy mennyi kiló vagyok, mert ha kevesebb mint tegnap akkor letol, hogy nem eszek eleget a baba érdekében és haragszik rám. Na de az az eszébe sem jut, hogy mekkora kaloriaégetéssel járnak bizonyos házimunkák... amiben mondjuk segíthetne.

Utolsó válaszolónak üzenem, hogy nagyon irigyellek a férjedért.

A párom fura egy alak, előttem volt egy gyönyörű, okos és csinos barátnője aki anyagilag is jól állt, egy jó munkahellyel a háttérben. Még is elhagyta mert a nő nem volt hajlandó mosni csak önmagára :-))) szerintem még reményem sincs, hogy némi segítséget kapok a házimunkában... :-) ez van, fő, hogy egészséges babánk szülessen és mindenki másnak is!

2009. aug. 20. 11:25
 16/16 anonim ***** válasza:

Én sem panaszkodhatom. És nagyon sajnállak Titeket.

Mondjuk én eddig kb. 10 bababoltba voltam és csak 1be jött velem, a többibe anyuval mentem. Abba maradtunk, hogy ha majd vásárolni megyek (babakocsi, kiságy, nagyobb nehezebb cuccok) akkor jön cipekedni. De ruhát, függönyt, baba ágyneműhuzatot egyedül megyek, mert őt nagyon nem érdekli. De nem is haragszom érte. Cipekedni nem enged, de ha valamit mégis aznap nehéznek érzek, akkor megkérem hogy nem-e tenné arrébb. Ha fáj a pocim simogatja egy picit, de masszírozni nem szokott, bár én se őt.

Szerintem mindenképpen beszéljetek a férjekkel, vagy ne csináljátok meg Ti se (pl mosás vagy főzés). Ne játszatok a babátok egészségével egy tahó miatt (pl 10L kanna cipelés).

2009. aug. 20. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!