Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szexelhetek hogy beinduljon? ,

Szexelhetek hogy beinduljon? ,

Figyelt kérdés
kedden töltöm a 39hetet és már nem birok fáj mindenem!néha elég éles fájdalmaim vannak napi 3-4 alkalommal!az orvosom c1111-et irt a papiromra csütörtökön az nst is mutata fájdalmat!jolenne már komolyan! feb 8 meg még olyan messze van!baj lenne ha elkezdenénk ugymond probálkozni??
2010. jan. 30. 19:55
 1/8 anonim válasza:
100%
Állitőlag a sex beindithatja a szülést,mivel az orgazmus méh összehuzodással jár,és a spermában is van valami anyag ami segitheti.Sok sikert,bár nekem nem jött be anno.
2010. jan. 30. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Az sem rossz,de pici lépcsőzés sem árthat.Úgyis akkor fog jönni,amikor már nagyon akar.Én szorítok.
2010. jan. 30. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Hajrá-))))

Utána úgysem lehet egy darabig...

2010. jan. 30. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
a lépcsözés nemjön be mert bérházba lakunk és a másodikon nincs lift! boltba is lemegyek vagy csak a szemetet kell levinni inkább azt is leviszem de semmi!!a lábam között tegnaptöl izomláz szerü fájdalom a nyákdugom is elment csütörtök délután!! na jo holnap csinálok valkami jot!!!a párom akkor lesz itthon!!köszi majd irok ha van valami!!
2010. jan. 30. 20:28
 5/8 anonim ***** válasza:
Szia!Én is ebben a cipőben voltam még a nyáron,39+6 napos terhes voltam és szóltam apának ,hogy jó lenne már megsürgetni a kisasszonyt.Mi szexeltünk este 9-kor,éjfélkor kezdődtek a fájások,éjjel 2-ig mértem 5 percenként jöttek és indultunk a kórházba,nekem segített igaz 12 óra vajúdás után császár lett a vége,mert a lányom buksija elakadt a medencecsontomban.Sikeres próbálkozást és könnyű szülést!És addig is pihenj sokat mert egy ideig nem lesz rá lehetőséged!
2010. jan. 30. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok!Oxitocin van a spermában ami megindítja a méh összehúzóddásokat!Ezt kapod szülés után is majd!:)
2010. jan. 30. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Szia nekem bevalt .Mindent bele.SOk sikert es konnyu szulest!!!!! 16 hos kislany anyuja.
2010. jan. 30. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
0%
Oxitocin, nincs a sperába, ez butaság!!!!!!!Az egy hormon. elvileg, a spermában olyan anyagok vannak, amik lazítják a méhszájat, és valószínüleg ettől idulhat be. Az orgazmus okozta méhösszehúzódások, nagyon gyengék, ahhoz, hogy beintítság a szülést. Képzeld csak el, ha sexelnétek mondjuk a 20. héten és beindulna az orgazmus miatt, elég gáz lenne....Kitartást kívánok, és fájdalommentes, gyors szülést.....
2010. jan. 31. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!