Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mit tegyek, hogy beinduljon a...

Mit tegyek, hogy beinduljon a szülésem már végre!?

Figyelt kérdés
Vannak, akik már olvastak tőlem kérdéseket, én vagyok a magas vérnyomásos (toxémiás) kismama, akinek azt mondták, hogy beindítják a szülését nov 16-án. Most vagyok 40+3 napos... Minden praktikát kipróbáltam, lépcsőztem, szex, meleg fürdő, stb... de semmi... Hétfőig várnak, addig pedig csak szenvedek, és szenvedek... Ma az orvosom spontán, érzéstelenítés nélkül szétfeszítette a méhszájamat 2 ujjnyira, elsírtam magam... Nem bírom, ki vagyok... Mit csináljak??? Minden nap mennem kell, és nyúlkálnak, turkálnak... Borzalmas...
2010. nov. 18. 18:56
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Sokan el fognak engem ítélni ezért, de próbáld meg a bába koktélt, neten nézz utána.
2010. nov. 18. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Nem tudom, málnalevél teát ihatsz??? Nézz utána a toxémia miatt.
2010. nov. 18. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Az orvosod kézzel tágitott,próbál segiteni,na most jöhet a sex,és a spermium felpuhitja a méhszájat.Hajrááááá!!!!!
2010. nov. 18. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Málnalevél teát még nem próbáltam, viszont a szexet sokan ajánlják most, hogy már nyitva vagyok, viszont azt is hallottam, hogy nagyobb a fertőzés veszély! Ez a szexre nem vonatkozik? Mert akkor mindent meg fogok már tenni!!!
2010. nov. 18. 19:29
 5/21 anonim ***** válasza:
Ha belső méhszáj is nyitva akkor nem ajánlják a szexet pont a fertőzés miatt. Az utolsó pillanatban is fertőzést kaphat a baba.
2010. nov. 18. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
Amíg a burok nem repedt meg, addig tökéletesen védi a babát a fertőzésektől, a többi csak riogatás - engem is ezzel riogattak, de már okosabb vagyok. ;)
2010. nov. 18. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:

Aztán meg ha már bent van a fertőzés és a burok megreped akkor már simán bejut a babához.....de mindenki azt csinál amit akar.

Nekem ma mondta a doki hogy ezért ne akarjam így meggyorsítani a szülést. Majd jön a front az megindítja.

2010. nov. 18. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
És mikor jön a front? Valaki előrejelzés??? Megint indulok a kórházba kínzásra... :(
2010. nov. 19. 05:35
 9/21 anonim ***** válasza:

Nem is értem, toxémiával nem szoktak szórakozni, megindítják a szülést, mert az a babára is veszélyes. Vagy csak a vérnyomásod magas?

Én is nyitva voltam, a doki a szexet ajánlotta, meg is lett az eredménye.

2010. nov. 19. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:

A vérnyomásomat sikerült beállítani 3x1 dopegyttel, az áramlás, és a baba szívhang is tökéletes, ezért várnak...

Ezt pontosan hogy értetted, hogy "meg is lett a szex eredménye?"

2010. nov. 19. 10:27
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!