Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mit tegyek, hogy beinduljon a...

Mit tegyek, hogy beinduljon a szülésem?

Figyelt kérdés

Középsúlyos Hypertoniás kismama vagyok (39 hét+1napos)

3x1 Dopegyt az adagom + Corimfar. November 15-re vagyok kiírva, az orvosom másnapra (nov 16) berendelt csomaggal reggel 7-re... Akkor bemutat az orvosi teamnek, és beindítják a szülésemet, mert ebben az állapotban nem engedheti a túlhordást... Akkor dől el, hogy oxitocinnal kezdünk, és megpróbáljuk természetesen, vagy császár... Nagyon félek, szeretném, ha természetes úton beindulna előtte... Segítsetek.... :( A császár veszélye is nagyobb, mert nekem van rendesen anyag a hasamon, és így nem csak izmot, meg bőrt vágnának, hanem zsírt is...


2010. nov. 9. 21:12
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy javasolják majd a lépcsőzést, emelést, de magas RR-al nem szabad!
2010. nov. 9. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:

Szia

En azt hallottam, hogy a fahej es a gyomber es a tonik (mint udito) is nagy mennyisegben beindithatja a szulest.

Sot meg a labgyanta is :)

Ezekkel lehet probalkozni :)

Konnyu es gyors szulest kivanok.Kuldom a pozitiv energiakat :)

2010. nov. 9. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:

Szex:P (ha szabad),nálunk az bejött. Program csaszira kellett mennünk reggel, mert cukros vagyok, és iszonyúan be is vizesedtem hírtelen, a baba is nagy volt... Ezért este még együtt voltunk, mondván ki tudja mikor lehetünk újra. Erre hajnalban elfolyt a magzatvizem:). 4 óra alatt el is tűnt a méhszájam, de a bébi nem akart beilleszkedni, mert nagy volt a feje,és nem fért ki a medencémen:(. Csaszi lett a vége, de örültem, hogy átélhettem vmennyire...:).

Szóval kufirc:D.

2010. nov. 9. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:

Igen a sex is beindithatja :) Persze ha szabad es meg tudsz a pocitol :D


Minden jot.


a masodik valaszolo

2010. nov. 9. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:

Nálunk is a sex indította be,de úgy,ahogy végeztünk elkezdett fájdogálni a hasam,3/4órára rá elfolyt a magzatvizem.

Egy barátnőmnek azt mondta a nődoki hogy lépcsőzni nem szabad,mert oxigénhiányt okozhat.

2010. nov. 9. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:

én este lépcsöztem 37hetes pocakkal!le-föl az elsöre vagy 5ször,közben meg vittem le a nagy szatyrokat!nem hittem,h gond lesz belöle,mert zárt volt a méhszályam,semmi bajom nem volt!másnap reggel 8körül elfolyt a vizem,de sajna maga a szülés nem indult be!hátha neked a vízelfolyás beindítja! a lépcsözés tényleg jó

vagy a sex:ha csinizhetitek és megy is akkor mindent bele:-D

2010. nov. 10. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
ja még azt akartam:mikor anyum szülte a tesóimat(iker szülés ezelött 21évvel) akkor ő sokat gugolt és gugolt és gugolt,le-föl!neki ez indította be
2010. nov. 10. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, nekem is nagy a babám, több mint 4 kg. Péntektől vasárnapig kórházban voltam, ahol nem volt lift, és szó szerint izomláz van mindkét vádlimban annyit lépcsőztem, tegnap este a kufirc is megvolt, de ez a gyerek, nagyon bent akar maradni! Még van pár napom, mindent ki fogok próbálni, csak a vérnyomás miatt vigyáznom kell a megterhelő mozgással...
2010. nov. 10. 07:58
 9/29 anonim ***** válasza:
Pakolászás, takarítás Sokan gondolják úgy, hogy a szülés várható időpontját kiválóan lehet befolyásolni egy kis takarítással, pakolászással, lépcsőzéssel. Ettől biztosan kijön majd a baba és a fészekrakó ösztön is érvényesült. Nos, ez a gyakorlat kifejezetten káros! Az utolsó napokban a fizikai munka már kifejezetten kerülendő, a köldökzsinór a baba nyakára tekeredhet a lépcsőzés miatt. Természetesen egy laza séta megengedett, de cipekedni, nagytakarítani ilyenkor már nem szabad.
2010. nov. 10. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 A kérdező kommentje:
Ma hívott az orvosom... Nem várja meg velem a keddet... Pénteken reggel 7 órakor jelenésem van csomaggal együtt a kórházban... Félek! Lehet nem engedi a normális szülés megindítást a toxémiám miatt... Jaj, de nehéz... :(
2010. nov. 10. 19:16
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!