Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mit tegyek, hogy beinduljon a...

Mit tegyek, hogy beinduljon a szülésem?

Figyelt kérdés

Középsúlyos Hypertoniás kismama vagyok (39 hét+1napos)

3x1 Dopegyt az adagom + Corimfar. November 15-re vagyok kiírva, az orvosom másnapra (nov 16) berendelt csomaggal reggel 7-re... Akkor bemutat az orvosi teamnek, és beindítják a szülésemet, mert ebben az állapotban nem engedheti a túlhordást... Akkor dől el, hogy oxitocinnal kezdünk, és megpróbáljuk természetesen, vagy császár... Nagyon félek, szeretném, ha természetes úton beindulna előtte... Segítsetek.... :( A császár veszélye is nagyobb, mert nekem van rendesen anyag a hasamon, és így nem csak izmot, meg bőrt vágnának, hanem zsírt is...


2010. nov. 9. 21:12
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:

tartsa benned az a lelket, hogy a dokid lelkiismeretes és nem engedi, hogy akár neked, akár a babádnak baja essen.

Amúgy totál egy cipőben járunk, én 16-ra vagyok kiírva és ha addig nem szülök meg, akkor 16-án be is indítja a szülést, mert már több mint 4 kiló a picúr és magas a vérnyomásom. Igaz nem szedek rá gyógyszert, mert 3 hét alatt alakult ki.

Tegnap minimálisan nem egész ujjnyira volt nyitva a méhszájam, de doki szerint nem lesz belőle baba keddig:(


kitartást és kívánom, hogy minden sikerüljön úgy, ahogy Te szeretnéd! És majd jelentkezz ha hazaértetek a picivel a kórházból! :)

2010. nov. 11. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
nem kell félni a császártól, nem látszik meg ,szép bikini vágás ,vizszintes,remélem jól vagy és irj amint tudsz!
2010. nov. 11. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:

Nekem igen nagy csomag volt a hasamon (hàj :P) ès csaszarom volt. Egyàltalàn nem vèszes, ne izgulj!

Szorìtunk ès jò egèszsèget mindkettötöknek!

2010. nov. 11. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:

az se bizti,h császár lesz,lehet,h a burok repesztéssel és az oxitocinnal meg fogod tudni szülni!nekem a volt szobatársam temészetes úton hozta világra 3óra alatt a 4220kg-os kisfiát!szóval nincs veszve semmi

szerintem nagyon normális a dokid,h nem kockáztat és csak is a legjobbat szeretné nektek!ha viszont mégis császi lesz attól se tarts!igaz,a kövi napok fájdalmasak lesznek,de a hüvelyi szülés után is azok lennének!a vágás szinte alig fog meglátszodni,a bugyi teljesen takarja!nekem 15hónapja volt császárom és mára már szinte semmi nem látszik meg belöle!

gyors és könnyü szülést neked

2010. nov. 11. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:

SZEX!!!!

Nekem a nőgyógyász mondta, mert a sperma felpuhítja a méhszájat.

AMúgy nekem 2 ujjnyi volt a méhszájam, gy indították. Burkot repeszetettek, majd 4 óra múlva bekötötték az oxit. Erre 15 perre el is tűnt a méhszájam, majd 60 perc múlva kint is volt a baba!

Ne izgulj! Majd mi izgulunk érted :)


Gyors és könnyű szülést!

2010. nov. 11. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszokat, és a támogatást! Szeretném megkérdezni, hogy Te melyik kórházban szülsz? Aki ugyan olyan cipőben jár mint én?
2010. nov. 11. 19:35
 17/29 anonim ***** válasza:
Hű, lassan babád lesz:). Engem is 7-re hívtak, és 10:30-kor emelték ki a kisfiamat:). Gondolok rád, majd írj, hogy mi volt, hogy vagytok.
2010. nov. 12. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 A kérdező kommentje:
Voltam bent, megvolt az orvosi konzultáció... Nem indítják meg a szülésemet, megvárják a hétfőt (addigra vagyok kiírva) és még utána is várnak, hogy beinduljon! Na, erre varrjatok gombot! :)
2010. nov. 12. 14:36
 19/29 anonim ***** válasza:
az igen lehet hétvégén be indul magától szépen:d
2010. nov. 12. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:

szia!

Szolnokon fogok szülni. Kedd reggel megyek amnioscopiára. Neked csináltak ma olyat?


Bízzunk a természetes beindulásban!:)

2010. nov. 12. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!