Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mit tegyek, hogy beinduljon a...

Mit tegyek, hogy beinduljon a szülésem?

Figyelt kérdés

Középsúlyos Hypertoniás kismama vagyok (39 hét+1napos)

3x1 Dopegyt az adagom + Corimfar. November 15-re vagyok kiírva, az orvosom másnapra (nov 16) berendelt csomaggal reggel 7-re... Akkor bemutat az orvosi teamnek, és beindítják a szülésemet, mert ebben az állapotban nem engedheti a túlhordást... Akkor dől el, hogy oxitocinnal kezdünk, és megpróbáljuk természetesen, vagy császár... Nagyon félek, szeretném, ha természetes úton beindulna előtte... Segítsetek.... :( A császár veszélye is nagyobb, mert nekem van rendesen anyag a hasamon, és így nem csak izmot, meg bőrt vágnának, hanem zsírt is...


2010. nov. 9. 21:12
1 2 3
 21/29 A kérdező kommentje:

Nem, még nem csináltak! Mi az az amino.....izé? :)

Bízom benne, hogy ez a lányka végre ki akar már bújni! :)

2010. nov. 13. 09:05
 22/29 anonim ***** válasza:
miújság kedves kérdező?irj minél elöbb,én még várom a fejleményeket!Remélem jól vagytok!
2010. nov. 18. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 A kérdező kommentje:
Köszönöm az érdeklődést, most vagyok 40 hetes + 4 napos, és még mindig semmi... Nem indítják a szülést, mert a gyógyszerek hatására rendben van vérnyomásom (aránylag) Kisebb fájások vannak, de semmi komoly, vagy rendszeres... :( Hétfőn, ha addig nem indul ismét konzultáció lesz, hogy most még mindig várnak-e, vagy irány szülni! :(
2010. nov. 19. 12:03
 24/29 anonim ***** válasza:
minden rendben kérdező?
2010. nov. 22. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
hogy vagy/vagytok?na végül indítottak vagy beindult magától?mesélj....:-D
2010. nov. 23. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek az érdeklődést, és a segítséget!

2010.11.22-én 18:25 perckor megszületett a kislányom!

A szülést indították oxitocinnak, végigvajúdtam a szülést, majd a végén a nyakára tekeredett köldök zsínór miatt megcsászároztak. 3700 g, 59 cm, 10/10 aprag! Itthon vagyunk már, és minden rendben, leszámítva egy kis lázat nekem, a tejbelövellés miatt! :)

2010. nov. 26. 22:25
 27/29 anonim ***** válasza:
Gratulálok,és sok boldogságot kívánok nektek!
2010. nov. 29. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
Gratulálok nektek! :)
2010. nov. 29. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:

Gratu a Kicsihez!sajnálom,h végül császár lett,de az legyen a legkisebb...a fö,h jól vagytok mindketten!te legalább elmondhatod,h volt ez is meg az így tudod milyen mindkettövan benne tapasztalatod!

legyetek nagyon boldogok és egészségesek

2010. nov. 30. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!