Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mit tegyek, hogy beinduljon a...

Mit tegyek, hogy beinduljon a szülésem már végre!?

Figyelt kérdés
Vannak, akik már olvastak tőlem kérdéseket, én vagyok a magas vérnyomásos (toxémiás) kismama, akinek azt mondták, hogy beindítják a szülését nov 16-án. Most vagyok 40+3 napos... Minden praktikát kipróbáltam, lépcsőztem, szex, meleg fürdő, stb... de semmi... Hétfőig várnak, addig pedig csak szenvedek, és szenvedek... Ma az orvosom spontán, érzéstelenítés nélkül szétfeszítette a méhszájamat 2 ujjnyira, elsírtam magam... Nem bírom, ki vagyok... Mit csináljak??? Minden nap mennem kell, és nyúlkálnak, turkálnak... Borzalmas...
2010. nov. 18. 18:56
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Első alkalommal pár órával szex után fájdogált a hasam, másnap délután megint szexeltünk, este elfolyt a magzatvíz.
2010. nov. 19. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:

Fűszeres étel, vörösbor persze csak egy pohárnyi, szex



vaaaaaaagy!


Többektől hallottam és Náluk bevált!

Egyél jégkrémet, amennyi jólesik, majd menj el hajat mosni.

Állítólag ez tuti szülés indításos módszer.


Vizesedésre tapasztalatból tudom a natúr túrót, sok friss petrezselyemmel vacsira, só nélkül persze. Tuti módszer!


A fagyit én nem próbáltam, mert csak most hallottam nemrég.


5heteske és 4 éves kisfiú anyuja

2010. nov. 19. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
A vörösbor segíthet. :)
2010. nov. 19. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
Hát én már annyira elvetemült vagyok ez ügyben, hogy szerintem magamba döntök 1 liter pálinkát, utána 1 kg fagyit, majd elmegyek hajat mosni, és házimunkát végezni, utána megiszok 1 üveg vörösbort, majd fel le rohangálok a lépcsőn a lépcsőházban, utána meg elkapom a férjemet, hogy azonnal szexeljen velem, majd forró vízben megfürdők, magamba döntöm a ricinus olajat, amitől elidőzök pár órát a klotyón, és utána megkérem az orvost, hogy jó alaposan vizsgáljon meg, izomból!!! Így minden összeszedve erre a következtetésre jutottam! :) Lehet kacagni! :) Amúgy természetesen komolyra fordítva a szót, igyekszem mindent megtenni, de persze optimális mértékben! :)
2010. nov. 19. 17:39
 15/21 A kérdező kommentje:
Ohh, mindeközben málnalevelecskét rágcsálok! ;)
2010. nov. 19. 17:40
 16/21 anonim ***** válasza:
Majd írj hogy mi lett, kíváncsi vagyok! :)
2010. nov. 21. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

na szia,te elkeseredett szadista!

hogy vagytok?7fö van,beindult a dolog magától vagy inditottak?mesélj amint tudsz

2010. nov. 22. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek az érdeklődést, és a segítséget!

2010.11.22-én 18:25 perckor megszületett a kislányom!

A szülést indították oxitocinnak, végigvajúdtam a szülést, majd a végén a nyakára tekeredett köldök zsinór miatt megcsászároztak. 3700 g, 59 cm, 10/10 aprag! Itthon vagyunk már, és minden rendben, leszámítva egy kis lázat nekem, a tejbelövellés miatt! :)

2010. nov. 26. 22:27
 19/21 anonim ***** válasza:

Gratulálok!

Akkor a következtetéseket levonva bármit kipróbálhattál de nem nagyon segített semmi.

Én most tesztelek, de a vörösbor eddig hatástalan, meg abba is hagytam nehogy meginduljon aztán a kórházban meg azt mondják, hogy részeg a kismama. :))

Most a málnalevél teát iszom és kis szúrások, görcsök vannak de csak jósló jellegűek.

....ja én ajánlottam annó a "málnalevél teát".

2010. nov. 30. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Gratulálok,jó egészséget nektek.
2010. dec. 1. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!