Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Leszállt a hasam, a babám...

Leszállt a hasam, a babám "behelyezkedett" a születésre már napok óta, de semmi egyéb jelét nem adja, hogy ki akarna bújni, lesz valami a napokban?

Figyelt kérdés
39. hetet tapossuk, és a hasam leszállásán kívül semmi jele a közelgő szülésnek, nincsenek keményedéseim, nincs nyákdugó, a baba is vígan ficánkol. Lehet, hogy még túl is hordom...?
2008. aug. 15. 11:47
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

szia!


én is ennyi idős kismama vagyok. A hasam az nekem is napról napra lejjebb "megy" de nincsenek jóslófájásaim, nincs nyákdugó. Annyi, hogy már alig bírok menni mert itt fáj, ott fáj, tágulok szerintem. Az első kisfiamnál ráhúztam majdnem 10 napot. A dokim azt mondta, hogy a méhnyak megrövidült, de nyitva még nem vagyok. Az Nst 10-es. Én a frontokban bízom, de lehet, hogy ezzel a lurkóval is ráhúzok. :)

A lényeg: hogy ne rettegj előre attól, hogy rá fogsz e húzni, mert annál inkább úgy érzed, hogy lassan megy az idő, és sohasem lesz vége. :)

2008. aug. 15. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!