Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Kismamák! Szőrtelenítéssel...

Kismamák! Szőrtelenítéssel ott lent hogy vagytok? Teljesen csupaszra szeditek, vagy hagytok v. mit? Szülni hogy mentek, mentetek? Volt erre idő?

Figyelt kérdés
2010. jan. 29. 18:20
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%

Én évek óta csupszra borotválom, nekem így tetszik. Amúgy az eslő szülésnél -10 éve- olyan össze vissza borotválták le, hogy megfogatam a másodiknál otthon én leszedem.

Így is volt, előtt való nap megborotválkoztam (indított szülés) volt, akórházban nem is csinált semmit a szülésznő.

Amúgy terhesen is szedtem, először még láttam, majd tükörrel, vagy tappintással.

2010. jan. 29. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
42%
Soha nem borotváltam vagy szedtem le egyáltalán. A szülészorvos azt mondta, ne tegyem, mert nem véletlenül lett az oda, távol tartja a bacikat. Szülésnél úgyis leszedik, amennyire kell.
2010. jan. 29. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem higiénikusabb a szőrtelen hónalj és punci. Csak ha arra gondolsz mikor megvan.
2010. jan. 29. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
79%
Első szülésemnél a kórházban teljesen lecsupaszítottak és ez már a szülőágyon volt, beöntés , egyéb dolgok és tudsolás után.Amúgy szerintem kórháza válogatja. De lehet jobban jársz, ha otthon szőrtelenítitek, mert ott nem cicóznak, s nekem húzta.
2010. jan. 29. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
szia.én mindíg csupaszra borotválom magam,igaz mostanában már csak akkor borotválkozom ha dokihoz megyek,tehát 4 hetente mivel már elég kényelmetlen a borotválás,pedig még csak 24 hetes vagyok.szülni is szeretnék csupaszon menni,jobban szeretném magamnak intézni ezt a dolgot,és nagyon remélem h lesz is rá időm.
2010. jan. 29. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
Sziasztok!Én 37 hetes vagyok,elmentem kozmetikushoz és leszedettem,Fájt az biztos,de úgy voltam vele,hogy edzem magam a fájdalomhoz.Szerintem ezerszer higiénikusabb így szülni is,pláne utána mikor vérzel hetekig.Mondjuk én egyébként sem birom ha nincs letakarítva rendesen.Valahogy tisztábbnak érzem magam.
2010. jan. 29. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

ÉN is csupaszra szoktam gyantáztatni, terhesség alatt pedig borotválni. 39 hetesen elmentem még utoljára kozmetikushoz, hogy szedje le. Mivel túlhordtam a kisfiamat, így a szülésznő leborotvált. Császárom volt, és a teljes szeméremdombot leszedte. Azt mondta azért, hogy a kötés jobban ragadjon és kevésbé húzza.

2010. jan. 29. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
100%

Én sosem szőrtelenítettem, és szüléskor sem. De ez kórház és szülésznő+doki függő. Egyáltalán nem zavart senkit, engem legkevésbé, mással voltam elfoglalva... :o)

Jó szülést Neked! (Szőrösen, vagy anélkül, lényeg, hogy mindenki jól legyen! ;-)

2010. jan. 29. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
100%
Kösz a lepontozást. Nem zavar senkit, hogy az orvosom tanácsára nem szedtem le? Nem igénytelenségből. Na, mindegy.
2010. jan. 30. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

engem este megszállt az ihlet, hogy fejet mossak és szőrtelenítsem le a lábam. A puncimat már rég nem értem el, esélyem sem lett volna szépen leszedni, szóval úgy hagytam. Éjjel 1.30-kor elment a vizem. Jó volt az időzítés :)

Engem a kórházban teljesen szőrtelenítettek, de én császáros voltam, valószínűleg azért. A doki olyan lent vágott, hogy az már benne volt a szeméremszőrzetben. Muszáj lett volna levágni.

másfél hetes kisfiú anyucija

2010. jan. 30. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!