Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szőrtelenítéssel kapcsolatba...

Szőrtelenítéssel kapcsolatba kérdeznék, ti hogy oldjátok meg nagy hassal?

Figyelt kérdés
24hetes vagyok,eddig borotváltam lent is,de már semmit nem látok a pocimtól..:S Vettem veet szőrtelenítő krémet,azt fogom kipróbálni(lábon),de azt nemtudom hogy ott lent is lehet e használni,vagy ott nem?Meg kíváncsi lennék,hogy ti mikor lent leszeditek,akkor csak ott fent a szeméremdombnál,vagy lejjebb is?Mert engem végülis az is zavar ha lentebb szőrös,(amit szabad szemmel nemlátni,csak széttett lábbakkal)és azzal szoktam megszenvedni,pláne így hogy semmit nemlátok már,egyszerűen lehetetlen..:(A páromat nem merem megkérni hogy segítsen,pedig mindig mondja hogy ő segít,de hát még én se tudom magamnak megcsinálni,csak nehezen,mikor még láttam is valamit...akkor ő hogy csinálná?:S Hát nem egyszerű ez az egész,nemgondoltam volna hogy ilyen nehéz lesz:S :)
2010. ápr. 23. 19:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Mikor már nagy volt a pocim én már nem kínlódtam vele. Egyébként nekem nőgyógyász mondta, hogy alul nem jó leszedni a szőrt, mert sokkal nagyobb a felfertőzés veszélye. Főleg terhesen, krémmel szerintem ott ne próbálkozz, nehogy be is kerüljön belőle. Felül le lehet szőrteleníteni, próbáld meg kicsi kozmetikai tükörrel, úgy látni fogod.
2010. ápr. 23. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem alegjobb megoldás ha elmész egy kozmetikushoz. Akkor nem kell hajolgatnod. :)
2010. ápr. 23. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Krémmel én csak fazont szednék, úgy tudom terhesen nem jó használni "belül és lejjebb" .

Én nem szedetem már csak a fazont, azt kozmetikus gyantázza.

Nagyon fogékony vagyok a fertőzésekre egyébként és nekem is ezért tanácsolták, hogy ne csupaszítsak terhesen, mert nem higiénikus.

Szülés után biztos megint teljes gyanta lesz.

2010. ápr. 23. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
köszönöm nektek:)A kozmetikussal annyi baj van,hogy ilyen "ügybe"soha nem voltam még,és nekem olyan kínos lenne...:S Nembírom rávenni magam.
2010. ápr. 23. 19:30
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Hasonló helyzetben vagyok én is, már semmit sem látok odalent... :-) Én egy tükör segítségével oldom meg a dolgot, nem mondom hogy egyszerű, de eredménye van, ez számít nem? A férjemre én sem hagyatkozom, ez intim dolog, amibe nem szeretném bevonni. A krém használatát nem javaslom ott lent. Próbáld ki a tükrös megoldást, ha nem megy, akkor irány a kozmetikus. 27 hetes km.
2010. ápr. 23. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

érdekes mód az 1.babámmal szinte végig képes voltam leszedni egyedül.most már hetek óta nem tudtam hozzányúlni.Mondtam a férjemnek hogy holnapra kerítsen bozótvágót,és álljon neki.

krémmel én sem állnék hozzá,a kozmetikust meg ha eddig nem próbáltad(úgy) ne most állj neki.Én vele csak a fazont szedettem le,de nagyon érzékeny lett ott mostanában.

Én különben a hajvágó gépre esküszöm,ugyanis az leszedi a szőrt,de mégsem csupaszra,de nem is szúr tőle.Esetleg azzal próbálkozz.Nekem van egy nagy álló tükröm,az előtt szoktam csinálni.De már apára bízom,mert nem hogy hajolni,de már lassan semmit sem jó csinálni így 35+4hetesen

2010. ápr. 23. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Először nekem is kellemetlen volt, de annyira kis kozvetlen csajszihoz mentem, hogy 2 perc múlva már nem zavart a helyzet és legközelebb már egyáltalán nem voltam zavarban! Rengeteg ilyet csinált már, majdnem hogy olyan mintha az orvos előtt lenne szégyenlős az ember :)
2010. ápr. 23. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
én mióta az első pihe kijött borotválom fullosan, szóval azalatt a 10 év alatt már annyira ismerem a testem minden pontját,hogy tudtam mi,hol merre nem szabad:)
2010. ápr. 23. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

én minden honapban akozmetikussal legyantáztatom az egészet.

700 ft, és jo fej..

2010. ápr. 23. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Rutinból.Nem olyan nehéz az csak idö kell hozzá.
2010. ápr. 24. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!