Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Bababútorral kapcsolatba...

Bababútorral kapcsolatba kérdeznék. Hol tudnék találni ilyen oldalt?

Figyelt kérdés
csináltatni fogunk,nem venni,de sehol nem találok ilyen "tervrajzot",vagy ahhoz hasonlót,ahol ötleteket lehetne gyűjteni milyen legyen,és hogy készül.Valaki tud esetleg ilyen oldalt?Nagyon megköszönném.(25h)
2010. máj. 1. 10:46
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintem menj be egy babaáruházba, és nézz körül ott!A legjobb ötleteket úgy tudod ellesni, ha saját szemeddel látod hogyan is van összerakva!
2010. máj. 1. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
igen azt tudom,de aki csinálja hogy mondjam el neki hogy hogy van összerakva amit láttam és tetszik?:)Ezért lenne jó valami olyan oldal ahol a bútorok mellett tervrajz is van,de ezekszerint nem sok esély van erre...:S
2010. máj. 1. 10:53
 3/9 anonim ***** válasza:

enterieur.hu


de tervrajzok nincsenek, nyílván nem véletlenül...


de ötletek remekek

2010. máj. 1. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
2010. máj. 1. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen!:)
2010. máj. 1. 14:20
 6/9 anonim ***** válasza:

Ha egy asztalosnak elmondod milyet szeretnéd, vagy esetleg képet is tudsz róla mutatni, akkor neki nem kell tervrajz!

A párom is asztalos, és meg kellett tanulniuk tervrajzot készíteni a méretek, és a vevő igényeit egybevéve!!Tudnia kell hogyan állítsa össze, hogyan készítse azt a bútort!Ha a te asztalosod ezt nem tudja keress másikat!

2010. máj. 1. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
tudom hogy egy asztalosnak ezt tudnia kell,csak mi nem asztalossal csináltatjuk,hanem nővérem férjével:)Szóval neki nem ez a szakmája,de párat készített már,csak gondoltam ha viszek valami tervrajz féleséget,úgy azért csak könnyebb:)De majd megoldja enélkül,képet azt tuti viszek,a többit meg kigondolja/juk hogy legyen.
2010. máj. 2. 00:36
 8/9 anonim ***** válasza:

Keress rá a VIA2000-es cégre. Ők Szegeden dolgoznak. Mi tőlük vettük a bútort és szerintem egészen baráti áron. Hozzáteszem, nagyon kedvesek is voltak. Igaz mi kész bútort vettünk, de ők is terveznek, ha neked egyedi darabra van szükséged.

Közben megtaláltam az oldalt: [link]

2010. máj. 2. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Mi innen rendeltük:


[link]


Van egy pár kép a bútorokról, szerintem ez alapján aki kicsit is ért hozzá el tudja készíteni.

A belső kialakítás pedig olyan amilyet Te szeretnél. :)

2010. máj. 2. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!