Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen fazonnal mentek dokihoz...

Milyen fazonnal mentek dokihoz, csupaszra borotváljátok vagy valami fazon, vagy csak bikinivonal?

Figyelt kérdés
2009. aug. 29. 12:39
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
szerintem neki tök nyolc. nem foglalkozik vele.
2009. aug. 29. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia.Nekem már 16éves korom óta csupasz(most 31vagyok),én úgy járok dokihoz is és a terhesség alatt is végig így jártam:D,nem azt nézi szerintem,menj úgy ahogy neked jól esik(leborotválni nem fogja:).

Üdv

2009. aug. 29. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
75%

Én csak alul borotválom le, fent mindig marad egy pici. Így szoktam meg, nem miatta van ilyenre borotválva.

Azért biztos, hogy nekik is könnyebb ha nincs alul dzsungel. Így 36 hetesen már elég nehéz karbantartani, de tükörből azért még megy!

36 hetes km

2009. aug. 29. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Az orvosnak ez tök mindegy, menj úgy ahogy neked jó. Bár manapság a bikinivonal, meg a fazonranyírás is alap, és talán higénikusabb is. A csupasz ha kezd nőni, olykor kellemetlenül tud viszketni is. De ezt embere válogatja.

Csináld úgy ahogy neked kényelmes, és valóban az utolsó hónapokban kissé nehézkesebb a karbantartás.

27h. kismama

2009. aug. 29. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

A dokinak tök mindegy, nem foglalkozik ezzel.


Én teljesen leszedem, én úgy érzem jól magam. Persze ez már egyre érdekesebb művészet, és már elég hosszadalmas is :)


Szép babavárást kívánok!

34 hetes pocis

2009. aug. 29. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Szintén a csupira borotválással bűvészkedem. de csak mert nekem így jó.Ha picit nő nekem már nagyon kényelmetlen. De a dokit ez abszolut nem érdekli. A lényeg, hogy tiszta és ápolt légy. Gondolhatod mennyi mindent lát... :D
2009. aug. 29. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, én is csupin megyek, csak azt hittem, hogy az ciki egy dokinál, de ezek szerint semmi sem ciki, csak ápoltak legyünk, így igaz. :) köszi
2009. aug. 31. 08:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!