Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Kismamák! Szőrtelenítéssel...

Kismamák! Szőrtelenítéssel ott lent hogy vagytok? Teljesen csupaszra szeditek, vagy hagytok v. mit? Szülni hogy mentek, mentetek? Volt erre idő?

Figyelt kérdés
2010. jan. 29. 18:20
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
94%

Nem, nem volt erre idő:)

A legtöbb kórházban úgyis elintézik (leborotválnak).

Amúgy kb.: a 6. hónaptól úgyis már csak tükörből fogod tudni leborotválni...

2010. jan. 29. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
95%

Én szoktam, legalább mindig mielőtt vizsgálatra megyek, mert amugy is lassabban nő most a szőr.A másik, hogy elég megterhelő a pocaktol leborotválni.:S

Viszont én utálok ott szőrös lenni, tisztábbnak érzem, ha vizsgálnak és nem szőrös.Am sem szép látvány.Tudom, hogy a dokit nem izgatja, de csak jobb ránézni egy csupaszra, mint egy nagyon szőrösre.Nem?

Tükörből nem tudok borotválkozni, 2 x próbáltam, össze is vagdaltam magam, akkor még nem vártam babát, gondolom mi lenn most.

Csak simán fogom a borotvát és érzésre, eddig is ugy csinálta, alul is!



35 h km

2010. jan. 29. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
utolsónak írom!én is így gondolom!én 32 hetes vagyok,még magam szőrtelenítek!ott lenn ok hogy csupasz,de feljebb is csupaszra szedjem?szülésnél a szeméremdombnál is borotválnak?
2010. jan. 29. 18:42
 4/22 anonim ***** válasza:
92%

Én egy ideje teljesen szőrtelenítek. Viszont nő a pocim és kényelmetlen. Ma fogom tükörrel megpróbálni. A férjem ha borotvál, azt nem bírom, mert nagyon csikis :) Amúgy első babámnál a szülőszobán szőrtelenítettek. A másodiknál a férjem csikizte le :)

14 hetes km

2010. jan. 29. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
90%
én krémmel leszedem, már rutinból, tapintásra.... most kezd kényelmetlen lenni, a 36.héten. borotvával párom a végén rásegít ha nem tökéletes. minden héten leszedem.
2010. jan. 29. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
75%
Sziasztok! Én teljesen csupira igazítom magam, mert mindig is csupasz voltam, és ez a terhesség miatt sem fog változni. Az első terhességemnél, még a kozmetikus gyantázta, nagyon jó volt, hogy nem kellett magamhoz nyúlni, de oda lent nagyon fájt, ezért a másodiknál én is érzésre borcsiztam magam, vagy a férjem borotvált le csupira. Amúgy sem szeretem mikor úgy ny*l a férjem, hogy ott szőrös, és köpködnie keljen. :D A kórházba is úgy indultam el, hogy itthon leborotváltam, örültek is, hogy nekik nem kell....
2010. jan. 29. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
29%

Ne legyél már ilyen szőke:)!

A szeméremdombnál miért borotválnának le a kórházban?

2010. jan. 29. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
80%

A kórházban egyedül a gátat borotválják le, mivel ott fogják ejteni a gátmetszést. Nem foglalkoznak a többivel, nem fognak kozmetikust játszani a szülésznők.

Egyébként nem foglalkoznak azzal, hogy ki szőrös és ki nem, nekik ez a dolguk. Ők csak örülnek, ha nem kell borotválniuk. Az elsőnél magam szedtem le, másodiknál már nem volt idő. A beönts előtt szoktak borotválni.

2010. jan. 29. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
86%
Én nem ismerek mást...a babapuncin kívül ^^ sosem hagytam megnőni:) Hamarabb jött a kiscsaj,hálistennek viszont előtte elment a nyákdugó úgy 10 órával,így a bizti kedvéért leszedtem a borostát is ^^
2010. jan. 29. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
86%
Nálunk teljes borotválás van a kórházban.
2010. jan. 29. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!