Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Október 12-re kiírt kismamák,...

Október 12-re kiírt kismamák, vagytok itt? Hogy vagytok? Utal már valami szülésre nálatok?

Figyelt kérdés
Nálam semmi... pocakom fent, méhszáj 2000, minimális jóslók. Második baba.
2014. okt. 2. 19:32
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Els ő vagyok. 37+1 hetesen volt 91 a bpd és 3400ga becsült súly! Remèlem már nem lesz sokkal nagyobb mire szülök.
2014. okt. 3. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

sziasztok!

hogy álltok? :)

én 39+3 vagyok most, de holnap dől el, hogy befektetnek-e (magas vérnyomás). hogy őszinte legyek, nem bánnám. nyugodtabb lennék valahogy.

üdv szegedi kismama

2014. okt. 7. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Nálam sincs mèg semmi, 39+4 se jósló se nyákdugó, se magzatvíz... Már egyre türelmetlenebb vagyok! :)) kitartást!! Könnyü szülést! Írjatok ha megvan a baba!
2014. okt. 7. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Nálam sincs semmi, csak kis jóslók. Szegedi kismama, írnál a vérnyomásodról? Nekem is nő, szedek rá dopegytet, de így is napi egy-két mérés 140 felettit mutat. Vizesedés nincs. A baba meg rengeteget mozog, szerintem pár napig még marad bent.
2014. okt. 8. 10:18
 15/17 anonim ***** válasza:

szia!

140/102 volt az első ctg után, ami nem is lett jó (aludt a bébim). utána elküldtek megint, akkor már aktív volt a kicsim, a vérnyomim meg lement 140/92-re. azt mondta a doki, hogy majd szerdán (ma) meglátja, befektet-e, addig is szedjek 4x1 dopegytet, az még mindig "bébiadag" - hogy a szavaival éljek :D láss csodát, ma már 130/90 alatt voltam, akármikor mértem. :) szóval nem kellett bevonulnom. nagyon mozog a babám, hétfő óta a kt. is változott, 2-ről 1-re. szóval nagyon aktív, szerintem ő is még marad pár napot.

én sajnos május óta vizesedek, de mióta nincs dögmeleg, azóta nem durva a helyzet. naponta nézem, hogy van-e fehérje a vizletemben, de most már szerintem, ha eddig nem volt, akkor megúsztam a toxémiát. :)

mindenkinek kitartást ^_^

és utolsó kismama, 140 körül szerintem még ne nagyon stresszelj, nem olyan magas az, inkább a perértékre figyelj, hogy az ne menjen 90 fölé!!! ha az eldurvulósan sok, akkor irány a kórház!

2014. okt. 8. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Na kinek hogy alakult? :)

Az én babám végül 15-én este született meg (40+4-re), császárral (elment a vizem, de nem tágultam, és semmi fájásom nem volt, az oxitocin infúziótól meg nagyon leesett a baba szívhangja). 3780 gramm, 54 centi, makkegészséges, gyönyörű hajasbaba. :) És holnap már két hetes, hogy repül az idő!

Remélem nálatok is minden jól ment.

Üdvözlettel: szegedi kismama

2014. okt. 28. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Gratulálok :) itt október 16 volt a nagy nap, vizsgálat közben derült ki, hogy már 2 ujjnyira nyitva vagyok, felmentünk a szülőszobára, és pár óra múlva kibújt a kislányunk, 4030 gramm és 52 cm :)
2014. okt. 29. 08:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!