Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Október 12-re kiírt kismamák,...

Október 12-re kiírt kismamák, vagytok itt? Hogy vagytok? Utal már valami szülésre nálatok?

Figyelt kérdés
Nálam semmi... pocakom fent, méhszáj 2000, minimális jóslók. Második baba.
2014. okt. 2. 19:32
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Szia! Mintha én írtam volna a kérdést! :)

Okt. 12-re vagyok kiírva, 2.baba, méhszáj 2100, semmi jósló, hasam fent. :) Türelmetlen vagyok már nagyon! Talán annyi van hogy nyilallásokat érzek elég gyakran a mèhszáj környékén, de nem fáj.

Remélem már mihamarabb jelentkezik a Pici...

Hol fogsz szülni? Van választott dokid, szülésznöd?

2014. okt. 2. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Én október 11-re vagyok kiírva :) fájdogál a hasam, néha a derekam, iszonyat reggel az arcom meg az ujjaim, annyira puffadtak a víztől :D de még nem igyekszik kifelé a baba. :) Nekem az első, úgyhogy félek is, hogy miként fog a világra jönni az én drága kisfiam.

Nekem nincs fogadott orvosom, se semmi ilyesmim... és nem szokta a méhszájamat nézni az orvos. Azt mikortól ellenőrzi? Kétnaponta járok ctg-re, akkor mindig van egy hasi uh is. (Szeged)

Kitartást, lassan babázunk ;)

2014. okt. 2. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

Ketnaponta ctg es uh? Az nem semmi!

Nalunk bp margit kh hetente van 1x ctg es csak a38.heten az utolso uh, utana nincs is csak ha valami bajt sejtenek.

2014. okt. 2. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Ja elso voltam :)
2014. okt. 2. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

igen, itt ez a protokoll :D de uh-n csak bpd-t szokott nézni a doki, meg áramlást.

nem tudom, méhszájat mikor nézi... lehet már csak akkor, ha látja az uh-n, hogy már eléggé lent van a bébi feje?

2014. okt. 2. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Nekem is 37 hetesen nézte utoljara a mehszajat.

Én már úgy izgulok!! :)))

Ne aggódj a szülés miatt, én iszonyuan ideges voltam elötte és nagyon fèltem, de kellemes csalódás volt ami a fájdalmakat és a tűréshatáromat illeti, és életem legcsodàlatosabb élménye! Bízom benne hogy a második szülésem is ilyen lesz!

Könnyü szülést mindkettőtöknek! :)

Írjatok ha valami változás van, fájások, furcsaságok, vizsgálati eredmények, magzatviz... :))

Elso voltam

2014. okt. 2. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

Itt vagyok én is :) kb hetente járok nst-re, vagy inkább 5-6 napra jön ki, szerdán néztek flowt + babát uh-on. Tegnap este amúgy rendszeres pici fájásaim voltak, de még nem olyan igaziak, most meg mintha lejjebb ment volna a hasam... van dokim meg szülésznőm.


Ti mennyire izgultok? Nekem hót változó, néha tök nyugis vagyok, máskor meg már sürgetném a dolgot :) de szerintem még egy hetem van.

2014. okt. 3. 08:45
 8/17 A kérdező kommentje:
Akik voltak uh-on a héten: mekkora a bpd? Nálunk 89, kislány :)
2014. okt. 3. 08:46
 9/17 anonim ***** válasza:
Én okt. 10-re vagyok kiírva. Eddig semmi kellemetlenség nem volt, ma viszont pocak itt-ott fájdogál, illetve a beleim fura hangokat adnak.:)
2014. okt. 3. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

okt.11-es vagyok! nálunk kisfiú, bpd 95 körüli, flow-ja tökéletes - legalábbis így mondta a doki.

én rettenetesen izgulok, jóslófájásom volt már, nem mondanám, hogy olyan nagyon fájt, inkább kellemetlen volt, hogy nem tudtam megszüntetni.

köszönöm a nyugtatást, remélem én is, hogy minden rendben lesz :) most nyugodt vagyok egyébként, szerintem később jön majd a pici, mint a kiírt időpont.

sokat mozgolódott ma is, állítólag, mielőtt megszületne, kicsit "betompul", és nem igazán mozog... nektek mi a tapasztalatotok ezzel kapcsolatban?

mindenkinek könnyű szülést, egészséges kisbabát és sok örömet kívánok! ^^

2014. okt. 3. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!