Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Nem türelmetlenségből, de 2...

Nem türelmetlenségből, de 2 napom van a kiírt időpontig, de semmi jele a szülésnek. Mindenki joslófájásokra panaszkodik, én azt sem tudom, mi az. Milyen szülésre számíthatok, és mikor?

Figyelt kérdés
2008. okt. 30. 18:10
 1/7 Andika001 ***** válasza:
90%

Szia!csak nyugalom.én is így voltam. amikorra ki voltam írva,mlg otthon sétálgattam.2 nappal később érkezett.be kellett mennem a korházba,a kíírt idő pontkor.nyugalom,ő majd jelzi mikor akar kibujni:D

sok boldogságot hozzá:)

2008. okt. 30. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Arra számíthatsz, mivel a babád jólvan ott , hogy majd a doki berendelés ellenőriz,aztán ha nem indul magától akkor megindítják és simán lefolyik a szülés.

Szóvalne izgulj semmit, mert nem fog bentmaradni.

És még az is lehet hogy addig hirtelen megindul.

Remélem már semmilyen magnéziumot nem szedsz, mert az bizony elhúzhatja.

2008. okt. 30. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

köszönöm! 36 hetesen szedtem 2 hétig magne b6-ot,mert akkor koraszüléstől tartottak az orvosok, de már 2 hete nem szedem...lehet ettől húzódik el ennyire.

Minden jó Nektek is!

2008. okt. 30. 18:45
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
2. vagyok..Nálunk a 36. hét után aki szedett magnéziumot az mind túlhordta a babáját..még a jóslófájásokat is gátolja, szóval ne aggódj.
2008. okt. 30. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Hát akkor a magne b6 a ludas.... :) Köszönöm még 1x!!!!
2008. okt. 30. 18:55
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem sem volt semmi tünetem, jobban voltam mint valaha. Túlhordtam 8 napot, de minden rendben ment. Könnyű és gyors szülésem volt.

Ajánlom a homeos bogyókat.

2008. okt. 30. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én egy héttel túlhordtam, és úgy indították meg. Azt sem tudtam milyen a jóslófájás. A doki szerint a málnalevéltea volt a ludas. Ugyanúgy izomlazító, mint a magne B6.
2008. okt. 31. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!