Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ha lejár a kiírt nap akkor...

Ha lejár a kiírt nap akkor magzatvízvizsgálatra kell menni? Az milyen?

Figyelt kérdés

Úgy értem mit csinálnak?Hogyan vesznek a magzatvízből ilyenkor?

39hkm



2012. márc. 23. 13:28
 1/8 anonim ***** válasza:

Én 40 hét 3 naposan voltam először magzatvízvizsgálaton. Hüvelyen keresztül egy tűszerű eszközzel vesznek mintát.

Nekem megrepedt tőle a burok, úgyhogy aznap meglett a babám.

De nem indul be mindenkinek ettől a szülés.

2012. márc. 23. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
53%

nekem nem vettek semmit.


10 nappal túlhordtam. minden nap ctg volt, majd 10-ik nap beküldtek indítani, és magától beindult.


szerintem ilyenre csak azt küldik akinél rossz az UH vagy a ctg.

2012. márc. 23. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nekem egyik sem volt rossz.

Első voltam.


Szerintem dokifüggő.

2012. márc. 23. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Kérdezd meg az orvosod, hogy ő mikor akar venni, már ha akar egyáltalán.

Engem uh-n akkor meg sem nézett amúgy, és a ctg/nst vizsgálaton meg még nem volt jele semminek, de vett tőlem túlhordás után mintát az orvosom.

Amúgy még jó hogy vett, mert már zavaros volt a magzatvíz, így meg is indította a szülést.

Egy hosszabb szerkezettel, tényleg olyan tű szerű valamivel vett le mintát amúgy, nekem elég fájdalmas volt, de állítólag azért, mert én még akkor zárt voltam.

Képzeld el úgy, mint egy rákszűrést (persze más azért, de a lényeg, hogy odalent tapogatóznak). :)

2012. márc. 23. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem a kiírt napon reggel kellet menni.Amnioscopiát csinált a dokim ami abból állt,hogy egy viszonylag vastag vascsövet feldugott és bele valami lámpát és így látta hogy tiszta a magzatvíz.Én is azt hittem hogy mintát vesznek de nem csak nézik.
2012. márc. 23. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én is azt hittem,h szúrnak,de nem! Mondta is a doki,h az már burokrepesztés lenne,és semmiképpen nem szabad. Nekem is a lámpás megoldás volt. 40+1 hetesen, este barnázgattam emiatt, majd 40+2 hetesen megszületett a kislányunk! :)
2012. márc. 23. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Még van egy hetem, remélem nem hordom túl, mert már nagyon várom, hogy láthassam:))Köszönöm nektek és gratulálok a babákhoz!!
2012. márc. 24. 17:12
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem mindenkinek van magzatviz vétel, ez doki függő. szülés is elindulhat magzatviz vételtől, de nem mindenkinek
2022. febr. 15. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!