Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 2. fokban érett méhlepény 37...

2. fokban érett méhlepény 37 hetesen. Nem gáz? . Meg a babó méretei még csak 34 hetesnek felelnek meg. De a doki mégsem írja át a szülésre kiírt időpontot. Azt mondja fölösleges.

Figyelt kérdés
2010. máj. 7. 11:00
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Helyzetem pont ugyanez! Olyan 2 héttel kisebb a babym, mint amennyinek most kellene lennie! Depont vissza szémoltunk és már az is biztos, hogy nem 37, hanem 35-36 ete foganhatott meg a babánk!

Egyébként a lepényemre egyszer azt mondják, hogy III.,aztán megint csak II.! Ki érti ezt?????

Az nyugtasson, hogy már nem lesz a babád koraszülött! Sőt regeteget olvastam már utánna A TÉMÁNAK és van aki III. fokkal is képes volt túlhordani is a babáját! Az a lényeg, hogy jól lássa el a kicsit! Az én helyzetem azért rossz, mert nekem a sok hízástól lett ilyen a lepényem, de azért bízok benne, hogy még egy kicsit kihúzzuk!:-)

Milyenek a babád adatai?

2010. máj. 7. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

A 36. heti UH-on nekem is II. fokban érett lepényt diagnosztizáltak. Szerintem ebben a korban már ez normális.

A baba méretei ha a doki szerint OK, akkor ne aggódj, ő biztosan tudja.

2010. máj. 7. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Ma voltam uh-n... BPD 85, AC 292, Fl 63 ... eléggé ki vagyok már... nem szeretném túlhordani.. 27.-re vagyok kiírva... és ma azt mondta a doki, h kevesebb a magzatvíz.. de még nincs miért aggódni...
2010. máj. 7. 11:53
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

1.vagyok.

BPD:85mm, FL:69mm! Látod az enyém is pici és mi is ott járunk, hogy bármikor megindulhat vagy megindíthatják!

Nem kell mindemkinek nagy babát szülni! Ja és még annyi, hogy az UH-on lévö tartomány szerint a méretek teljesen beleférnek a 37 hetesnek megfelelő méretekbe!!!

Csak annyit tanácsolok, hogy figyeld a magzatmozgást! Méhszáj milyen? Nekem már az is nyílik!

2010. máj. 7. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem gáz, nekem is 2. fokban érett 36 hetesen, és azt mondta a dokim, tökéletes.

A babátok viszont tényleg kisebb, de én azt mondom, örüljetek, mert könnyebben kibújik majd. Nekem ekkora méretet mondtak a 31. heti UH-on, a 36. hetin pedig minden értékem 10-12 mm-rel nagyobb... :S Pedig kiegyeznék egy kisebb bébivel is... De ugye eltérő ütemben nőnek, híznak, és a genetikai örökség itt már nagyon látszik, mi erős csontú, lányban magas család vagyunk...

2010. máj. 7. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Meg persze ne felejtsük el, hogy a kiszámítás egyáltalán nem pontos!!! Ki mondja 100%-ra, hogy a babád márpedig akkor nap fogant!?
2010. máj. 7. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Kedves Első.... :) ... honnan lehet megnézni, h ez megfelel a 37 hetes értéktartmánynak?.. mert ahol eddig én néztem ott 34 hetesnek felelt meg ... én nem is amiatt aggódom, h hamarabb jönne.. hanem nem szeretném, ha indítani kellene.. szóval.. h ne maradjon bennt annyival tovább... jó lenne ha májusban maradnánk...
2010. máj. 7. 15:53
 8/8 anonim ***** válasza:

Szia első vagyok!

Nállunk az Uh-os papíron az adat mellé írnak egy tartományt. Nekem így volt leírva:

BPD: 85mm (82-93)

Thorax AP: 86mm x 92mm

Femur: 69mm (63-72)

Én is láttam a neten, hogy ezek az adatok 34-35 hetesek átlagban, de én már próbálom nem idegesíteni magam ezen, inkább azért küzdeni, hogy tuti meglegyen a minimum 2500g súlya! Ja és legfőképpen, hogy biztosan megérett legyen a kinti életre! Amúgy mindenki azt mondta, hogy már idekint is meg fog nöni! Én is félek a megindítástól, ráadásul már mindjárt 2 hete, hogy minden vizsgálatra úgy megyek, hogy talán aznap indítja...!

De már kezdek beletörődni!:-)

2010. máj. 8. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!