Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ha császározás közben leköttet...

Ha császározás közben leköttetném magam milyen elönyökkel, illetve hátrányokkal járna?

Figyelt kérdés
2010. jan. 21. 19:51
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem kellene fizetned érte:)

Van amikor mégis terhes leszel, mert a kötés nem sikerül,feloldódik vagy ilyesmi....más hátrányát nem tudom, lehet van.Ha én még egyszer szülnék, akkor elköttetem magam.Egyszerre meglenne az is:)

2010. jan. 21. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Én ismerek valakit,akinek miután elkötötték,két gyereke született.:))Szóval nem száz százalék.
2010. jan. 21. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
A harmadik szülés után meg is teszik,hogy elkötnek.Ez a feltétel,hogy 3 gyerek legyen.
2010. jan. 21. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
19.59:sajnos nem olyan régen változtattak a törvényen,ma már az egyetlen feltétel a betöltött 18 év.:(
2010. jan. 21. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
79%
A hátránya az, hogy gyakorlatilag visszafordíthatatlan állapot, még akkor is ha én is ismerek olyat akinek a 4. gyereke lekötés után született. Teljesen elfogadható az, hogy pillanatnyilag nem akarsz több gyereket. De nem tudhatod előre, hogy mit hoz majd az élet, és lehet valamiért majd 10 vagy 15 év múlva mégis szülni szeretnél, akkor az természetes módon nem lesz igazán lehetséges.
2010. jan. 21. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

19.59-es vagyok


Húha! azt nem tudtam..elég gáz,szerintem ez nagyon nagy hátrány,mert 18évesen túl fiatal ilyen visszafordíthatatlan döntéshez,amit nagy valószínűség szerint meg fog bánni.

2010. jan. 21. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszi,igaz 18évesen még fiatal ilyen döntést hozni.Én még csak fontolgatom a 3.babát is,de ha lesz valoszinű le is köttetem magam.
2010. jan. 22. 11:56
 8/8 anonim ***** válasza:
Az anyósomnál 4 dik gyerek után kötette el magát. Mert császárral szült utoljára és megcsinálta a doki neki ha már nyitva van.
2010. jan. 23. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!