Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 38+3 terhes vagyok, és minél...

38+3 terhes vagyok, és minél előbb szeretnék már szülni. Van valami jó praktikátok, ami előrébb hozhatja a nagy pillanatot?

Figyelt kérdés
Apróbb görcseim vannak két napja,olyan menziszerűek,meg folyásom,gyakran kőkemény a pocim,tegnap hasmenésem is volt.Szerintetek jó jelek?
2010. jan. 21. 11:38
 1/6 anonim ***** válasza:

szia


én is így voltam ezzel, mit te lépcsőztem annyit amennyit csak tudtam, sex meg minden de rá huztam 3 napot és így is indítani kellett.

Most már azt mondom, hogy milyen buta voltam nem hogy kihasználtam volna azt a pár napot pihenéssel...


elhiszem hogy már várod a kisbabádat meg szeretnéd ölelgetni meg minden, de pihenj sokat mert utána úgy sem fogsz tudni, hidd el.


én most a második babát várom, de előtte pihenek majd amennyit csak tudok illetve amennyit hagy a fiam :)


kitartást már nincs sok hátra

2010. jan. 21. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én is pont itt tartok, 38+2 a második babámmal, de nem merek praktikákhoz folyamodni. Szerintem jobb annak a picinek, ha akkor jön, amikor ő akar.

Bár az orvos nekem is mondta, hogy már semmi szex, hacsak nem egy fix napon akarunk szülni. Ezen kívül meleg fürdőt, lépcsőzést hallottam még én is, de szerintem inkább ne sűrgesd.

2010. jan. 21. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szia!


Én nem szerettem volna korábban szülni, de mégis sikerült :) Mivel teljesen zárt voltam, probléma mentes voltam, még tornára is engedélyt kaptam a dokitól, a férjemmel úgy gondoltuk, belefér még egy "alkalom" , ekkor léptem a 38. hétbe (szülés után egy jó ideig úgysem lehet szexelni....) Szóval, megtörtént a dolog, majd pár óra múlva mentünk szülni. Igazából azt nem tudom, hogy vajon szex nélkül is elfolyt volna a vizem, vagy a kettőnek milyen köze van egymáshoz? Szerencsére teljesen egészséges babánk született, de majd a 2. terhességemnél okosabb leszek és nem csinálok ilyet :)


3 hetes kislány anyukája

2010. jan. 21. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
még 41+2 naposan se tudtak tutit mondani!légy türelmes már közel a nagy pillanat!
2010. jan. 21. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
37 heten este 8kor szex este 10kor korhaz,reggelre meglett a fiam...azert gondolom hogy a szex miatt mert elötte 1 honapig nem volt itthon a parom es akkor jött haza,addig gyurtuk egymast mig baba lett belöle
2010. jan. 22. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
séta, szex, hajolgatás, meleg vízzel tusold a derekad.
2010. jan. 26. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!