Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Jó lenne ma szülni, van...

Jó lenne ma szülni, van valami praktikátok?

Figyelt kérdés

Cx 1110, 10 percesek 20 órája folyamatosan, de nem erősödnek. Tudom akár pár órán belül is rágyorsíthat és meglehet, de még 1 hétig is eltarthat...

Mit érdemes kipróbálni hogy rábeszéljem a babát a kibújásra? 40+2 hetes vagyok, amúgy minden okés.


2011. aug. 8. 10:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
hát rábeszélni nem tudod, mert már elkezdődött, ha 10 percesek, akkor biztos nincs már egy heted, szerintem ma-holnap meglesz
2011. aug. 8. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Most jöttem a dokitól és ő nem bíztatott ennyire, illetve a szülésznők azt mondták a 10 percesek konkrétan még nem vezetnek sehová. Akkor most hogy van? :D
2011. aug. 8. 10:19
 3/12 anonim ***** válasza:
79%
Hivd meg egy szeretkezesre a parod!!!
2011. aug. 8. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
10:22-es jól mondja ;-) Sokat segíthet :)
2011. aug. 8. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
meglesz csak most dolgozik :D
2011. aug. 8. 10:27
 6/12 anonim ***** válasza:
52%

egyél sok fűszeres kaját barátnőmnek az indította meg a szülést:)

sok boldogságot!

2011. aug. 8. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
79%
nyugi legkésőbb holnap estig meglesz :)) pihenj, aludj, fürödj le :)) ilyenekre nem lesz lehetőséged pár hétig-hónapig szülés után :P
2011. aug. 8. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
79%
Egyél egy marha nagy adag jó fűszeres csülkös bablevest, aztán mássz rá a párodra. Tuti ma éjjel megszülsz :)
2011. aug. 8. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

haha köszi :) az a vicces mindenhol azt írják hogy könnyű kajákat egyen az ember már csak ha jóslózik, na én már majdnem egy napja nonstop jóslózok, és csak "fitness" kajákat kívánok, ami eddig volt:

újhagymás juhtúrós lángos

palacsinta iszonyat mennyiségben mindenfél

libazsíros tepertős kenyér lilahagymával zöldségekkel

kakaós csiga kakaóval

csokis fánk

... és ha férjem hazajön mindenféle szex előtt még elvitetem magam kolbászt zabálni valami talponállós hentibe :) a zabálhatnékot jobban érzem mint a fájásokat, nagyon durva :D

próbálom megadni amit kíván a szervezetem (eddig végig diabétesz diétáztam szóval baromira ki vagyok éhezve ettől lehet - gondoltam a 41. héten már lesz**om) és remélem bejön a jóslatotok!

2011. aug. 8. 13:33
 10/12 A kérdező kommentje:
ja és a ma esti hidegfrontban is reménykedem! :)
2011. aug. 8. 13:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!