Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Jó lenne ma szülni, van...

Jó lenne ma szülni, van valami praktikátok?

Figyelt kérdés

Cx 1110, 10 percesek 20 órája folyamatosan, de nem erősödnek. Tudom akár pár órán belül is rágyorsíthat és meglehet, de még 1 hétig is eltarthat...

Mit érdemes kipróbálni hogy rábeszéljem a babát a kibújásra? 40+2 hetes vagyok, amúgy minden okés.


2011. aug. 8. 10:13
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Hajrá!!!! Ügyes legyél! A szex az tuti segít! már én is gondolkodom, hogy elkapom apát, nekem még van 9 napom, és mi alig voltunk együtt az elmúlt 3 hónapban ,mert elég sokat keményedtem! Na de most már jöhetne ez a bébi, neked meg pláne, hogy már túl is hordtad! Sok boldogságot!
2011. aug. 8. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Na még mindig semmi sajnos :( Most már 40+4 nap. Fájások vannak, néha egész erősek is, de nem rendeződnek. Hány napig lehet már vajúdni? :D
2011. aug. 10. 15:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!