Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 40+ 2 - ki hogy van ezzel?

40+ 2 - ki hogy van ezzel?

Figyelt kérdés
2010. jan. 15. 10:58
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

41.héten szültem,augusztusban.

Dög meleg volt,szakadt rólam a víz,ragadt rám a ruha...és akkor még aludj is...óóó milyen szép lett ez volna télen.


Ne nyafogjatok!Mindjárt szültök!Nyugi!

:-D

2010. jan. 15. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Sziasztok, én csak 38+2 de nagyon várjuk, múlt héten már 3700gr ra mndta doki a babót nkem már furi ez is, kisfiamat épp 37 hétre szültem.

Velem is szülehetett volna most egy napon babónk(jan12::)de külön szülinapot akart:)

Málnalevelet most kell inni ezerrel, miért hagynád abba??Az a tágulást segíti.

Kitartást.

2010. jan. 16. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
A málnalevelet ne hagyd abba. Tévhit, hogy túlhordást eredményez. Nincs befolyással a szülés időpontjára, de a tágulást segíti a vajúdáskor. Inkább igyál napi 1 litert. A koktéltól meg nem kell félni 40+2-nél. A gyerek meg úgyis kijön, mert örökké nem maradhat bent. Lehet, hogy elszámolták az időpontot, és mostanában lennél csak 40. hetes. Barátnőmmel is ez volt.
2010. jan. 16. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

A málnalevél tea csomó magnéziumot tartalmaz, ami éppen nem a tágulást segíti, hanem visszatartja...

Órákkal meghosszabítja a vajúdást!

2010. jan. 16. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

A teát abbahagytam, picit fájdogál a hasam, C 2111, mindenhol 1 cm-re nyitva vagyok, bár nem tudom a kettő összefügg-e.A magzatvíz tök tiszta, ma megnézték, nem éreztem semmit, azaz: az amnioscopia sem fáj feltétlenül mindnekinek ( tény hogy magas a fájdalomküszöböm ). Remélem már nincs sok vissza, napok óta nem aludtam... Legrosszabb esetben császár legkésőbb szerdán.

Ami a teát és a magnéziumot illeti még: kb egy hónapja iszom, utóbbit végig szedtem, nem hinném hogy hiányt szenvedek amíg meglesz a pici.

2010. jan. 16. 20:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!