Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 10hete szultem. Neha uresnek...

10hete szultem. Neha uresnek erzem magam. Mi ez? Mas kismama is van igy ezzel?

Figyelt kérdés
2011. jún. 6. 20:31
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
11 hete szültem, imádom a kislányom, de úgy érzem, mindenből kimaradok, és senki nem törődik velem :(
2011. jún. 6. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 nittababy ***** válasza:
hát meg mondom öszintén néha én is azt érzem hogy nem törödik velem senki és hogy egyedül vagyok nincs kivel megbeszéljem a dolgokat ennyi erövel egyedül is élhetnék 3 hónapja szültem
2011. jún. 6. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

5 hónapja szültem.Nekem sosem volt ilyen,mert lányom nagyon lefoglal.Nagyon sok figyelmet igényel.

Én nem tudom, miért van ez veletek?Nekem a lányom születése volt a legjobb dolog az életemben.Eddig ő hiányzott, és semmi más nem érdekel..

23L

2011. jún. 6. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Azt hiszem rajottem,akit kielegit ,csak,a gyermeke az nem erezheti ezt.Az en eletembe-imadom a gyermekem-mas is belefer..
2011. jún. 6. 20:50
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Érdekeseket írtok... Engem is 100%-ban lefoglal a lassan 8 hónapos kislányom, de mellette belefér egy kis vásárlás, néha-néha egy kis (havi 1-2) délutáni barátnős 1-2 órás kiruccanás, de a végén már sietnék haza, hiányzik...:) Hál'Istennek a párom bármikor szivesen vigyáz rá. Soha nem éreztem "ürességet"! Én is úgy gondolom, ez a világ egyik legjobb dolga!
2011. jún. 6. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Én is pontosan ezt érzem, amit az elsők írtak, ill. te. Mostanság van a csúcsponton, 12 hete szültem.

Szoktam mondani apának, látom, hogy próbál segíteni, de inkább csak néhány órára sikerül.

Pedig imádom a fiam, életem legnagyobb ajándéka.

2011. jún. 6. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
21.11-En is baratnozok,,plazazok,de megis neha igy erzem!
2011. jún. 6. 21:37
 8/13 anonim ***** válasza:

Engem nem elégít ki "csak" a gyerek, mégsem éreztem ezt soha.

Szerintem ez összefügg a terhesség alatti figyelemmel. Mármint hogy a terhesség alatt te vagy a figyelem központjában, most meg már nem a kismama érdekes, hanem a baba, ilyenkor sok anyuka leginkább kiszolgáló személyzetnek érzi magát.

Nekem is van olyan barátnőm, akinek hiányzott az orvoshoz járkálás, az nst-s bandázás, a terhesgondozó, hogy "figyeltek" ránk. Nekem ez pl a hátam közepére nem hiányzik, de mások vagyunk.

2011. jún. 6. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

21.19-es vagyok, mivel külföldön élek, és itt alig van vizsgálat a terhesség alatt (ahogy írta valaki, nst-s bandázás, stb), nekem biztos, hogy az nem hiányzik, mert nem volt.

Szerintem ürülnek a hormonok, mindenkin máshogy csapódik le.

2011. jún. 6. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Én is így érzek, találkozzunk!! :) komolyan...
2011. jún. 6. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!