Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Most akkor mikor kell indulni...

Most akkor mikor kell indulni a kórházba?

Figyelt kérdés
30 km-re van a kórház, éjszaka és amikor nincs nagy forgalom, akkor fél óra alatt beérünk autóval. Ha viszont napközben kell menni szülni, akkor akár 1 óra is lehet az út a csúcsforgalom miatt. Akkor már nem csak 5-10 perces fájásoknál kell indulni, hanem hamarabb?
2010. jan. 10. 16:29
 1/4 anonim ***** válasza:
ráértek akkor elindulni, első gyermeknél az esetek 90%ában min 6-8 óra a szülés az 5 perces fájásoktól számítva.
2010. jan. 10. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Hát én már elég régen szültem, de szerintem elég az 5-10 perces fájás, ahogy írtad. Én 17! éve 3 perces fájásokkal indultam a kocsival 5 percre lévő kórházba, és 3/4 11-kor lett meg a lányom, sima szülés volt.
2010. jan. 10. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát ez jó kérdés.Megmondom őszintén én is ezen gondolkodom, pedig 3. baba. Az előző kettőnél nst után kellett bennmaradnom, de most egy csomószor volt már 5 perces fájásom is 1 órán keresztül, aztán még jó hogy nem indultunk el, mert utána meg mint amit elvágtak megszűnt az egész.38 hetes km
2010. jan. 10. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ezt nem lehet kiszámolni, mindenki más. Első babám, nem telt el 6óra az 5percesektől a szülésig. Az egész vajúdásom 7óra volt. Én 7perces fájásoknál hívtam a mentőt, mire beértünk, 5percesek lettek, 1óra mulva túl voltam rajta.
2010. jan. 10. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!