Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Császár esetén fáj a katéterezés?

Császár esetén fáj a katéterezés?

Figyelt kérdés
2010. jan. 9. 13:25
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Én nem éreztem, olyan fájásaim voltak, amellett eltörpült. A kivétel kissé kellemetlen volt, de egyáltalán nem gáz.
2010. jan. 9. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem akkor tették fel amikor már érzéstelenítettek császárkor..tehát az nem érzetem egyáltalán csak ,hogy nyúlkálnak ott..viszont amikor kivették,mintha végig szántottak volna-nekem is kegyetlen fájdalmaim voltak hónapokig ..kb 2.5mikor pisiltem..sőt az első nap pisilni is alig mertem emiatt,rendesen folyt a könnyem és megerőltettem magamat..amíg fent volt inkább csak kellemetlen volt ha mozogtam de nem fájt..sztem e a nővéren múlott ai kivette,egyszerűen sz..ul csinálta és kész..remélem most nem lesz ilyen..:(
2010. jan. 10. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
100%
Én semmit nem éreztem,amikor berakták sem mikor kivették,nem kell félni
2010. jan. 11. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
100%
Amig fol helyezik addig faj meg talan az elso nap a masodik nap mar eszre se veszed.Ja es ha ki veszik na az durva egy idejig de ki lehet birni.Csaszaros voltam.
2010. jan. 18. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!