Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Császár esetén fáj a katéterezés?

Császár esetén fáj a katéterezés?

Figyelt kérdés
2010. jan. 9. 13:25
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
En egyszer szultem , csaszarozva, nem szepitem, kegyetlen dolog. Nekem nagyon fajt a kateterezes, beteveskor, kivetelkor, es mivel rengeteg folyadekot itatnak ilyenkor az emberrel a korhazban, nagyon fajdalmas volt a vizeles is. Ne haragudj, ha megremultel.
2010. jan. 9. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Én nem éreztem sem akkor amikor betették, sem akkor amikor kivették.
2010. jan. 9. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nőgyógyászati műtét miatt volt katéterem, a behelyezés egy pillanatig kellemetlen-nem fáj-,a kivételt nem is éreztem.
2010. jan. 9. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is csak kellemetlen volta behelyezés....Inkább a kivétel utáni 2-3 pisi volt fájdalmas,mert először koncentrálnom kellett,hogy meginduljon,utána meg nem tudtam szabályozni csak ömlött kifelé:(
2010. jan. 9. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
méhenkívüli nagyműtétem és két császárom volt. nem fájt a katéter felrakása, inkább kellemetlen volt. folyton úgy éreztem mintha bepisiltem volna. amikor felrakják, kirtelen vegyél mély levegőt. és amikor kiveszik akkor is. komolyan használ. azt pedig még senkitől nem hallottam h fájt volna az amikor fent volt a katéter. ez is inkább kicsit kellemetlen. de úgy emlékszem, amint megittam az előírt 3 l folyadékot, azonnal kivették és mehettem zuhanyozni. a lényeg h minnél többet igyál rövid időn belül. főleg ávizet. akkor is ha nem kívánod. a császár után meg rendszeresen mozogj, eleinte nehéz, de sokkal hamarabb felépülsz és nem tapadnak le az izmok.
2010. jan. 9. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ hogy csinálják!

Nekem 2 császárom volt, az elsőnél nem éreztem semmit, a másodiknál elég kellemetlen volt,de ott egy gyakornok szülésznő csinálta:-(((

Amivel elötte lefertőtlenítenek az viszont nagyon csip!!!

2010. jan. 9. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Semmit sem éreztem, sem azt, mikor felrakták, sem mikor kivették. Utána rögtön tudtam pisilni is, az sem volt kellemetlen.
2010. jan. 9. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem volt egy császárom és abszolút meg sem éreztem a katétert felrakáskor sem, amíg fent volt akkor sem és kivételkor sem. Nagyon ügyes volt a szülésznőm és a nővérke is aki kivette. Semmilyen kellemetlenségem nem volt ezzel kapcsolatban!
2010. jan. 9. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Egyetértek az egyik előttem szólóval: attól függ, hogy ki csinálja.

Az első csáaszárnál csak kellemetlen volt, a másodiknál viszont csillagokat láttam amikor szó szerint kirángatta belőlem a "kedves" nővér. Hónapokig fájt amikor pisiltem.

2010. jan. 9. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Én mikor kiderült,hogy ebből nem lesz sima szülés, kértem, hogy akkor tegyék fel a katétert amikor már megkaptam az érzéstelenítőt:)

Persze amikor kivették már nem hatott,de semmit nem éreztem belőle a nővérke azt mondta sóhajtsak és hipp-hopp kint volt.

2010. jan. 9. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!