Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Honnan tudjam? 7 hónapja...

Honnan tudjam? 7 hónapja szültem és vannak aki megkérdezik, hogy mekkora a gátsebem, szakadtam-e vagy hogy szépen varrtak-e össze. De ezeket nekem honnan kellene tudnom? Nem mondta a dokim se és a szülésnőm se.

Figyelt kérdés
2010. jan. 5. 13:09
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Kinek mi köze hozzá?


Ha gond lenne, szóltak volna.

Ha problémát nem okozott azóta sem, márpedig ezt vélem feltételezni, akkor minden rendben gyógyult, nem szakadtál és szépen varrtak össze.

2010. jan. 5. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Vannak akik megkérdezik hány öltéssel vannak varrva-akkora a seb.Fürdésnél stb.érzed hogy sima a gátad,vagy sem-ha sima szépen varrtak össze.+tükörrel megnézheted mekkora,szépen gyógyult-e(sima,egyenes vonalat látsz akkor igen.)?
2010. jan. 5. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszoka


Igazából azok a barátnőim kérdezik akik most várják az első babájukat és nem tudják mire számítsanak. :)

2010. jan. 5. 13:38
 4/4 anonim ***** válasza:
Tükörrel meg tudod nézni ha akarod. Én annyi idősen már nagyon kerestem hol a vágás, nagy nehezen megtaláltam. Nagyon szépen varrt a dokim.
2010. jan. 5. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!