Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ciki, ha nem vagyok éppen...

Ciki, ha nem vagyok éppen frissen borotvált a szülére?

Figyelt kérdés
Olyan nehezen tudok lehajolni, meg tele vagyok vastag erekkel a nemi szervemen. Mire végzek, eltelik minimum fél óra és vagy 4x bekeményedik a hasam. És ugye bár, nem lehet tudni napra pontosan, mikor jön a baba. 1 hét alatt pedig akkora szőr nő, hogy újra kéne borotválni. Ti foglalkoztatok ezzel a szülés előtt? Vagy ne csináljak ebből gondot?
2010. jan. 2. 19:39
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk nem szárazon borotválnak.Fura,h sokan írják,h náluk igen.
2010. jan. 2. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

Nyugi,ha érzed,hogy jön a baba,úgyis lefogsz otthon még zuhanyozni,és akkor még lesz időd elintézni ezeket a dolgokat.Igen ritka,hogy az első baba olyan gyorsan kiugrik...

Amúgy én végig borotválkoztam a terhességem alatt,élveztem a terhesség minden percét és szerettem volna,ha a férjem ugyanolyan vonzónak talál,mint azelőtt és azt hiszem ez sikerült is.Könnyű szülést Neked!

9 hós kislány anyukája

2010. jan. 2. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Hát engem pár helyen meg is vágott szóval a mostaninál már apa fogja otthon.
2010. jan. 3. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
A gyantázást hogy értitek? Mindenhol leszedi teljesen a kozmetikus? Ezt bármelyik kozmetikus megcsinálja? Mert bikinivonal igazítást az tudom.
2010. jan. 3. 16:29
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
Igen, teljesen legyantáz.Ezt minden kozmetikus csinálja.Az enyém is mondta, hogy egyre több a kismamája, mert így egyszerűbb.Egyszer megcsináltattam a teljes gyantát terhesség vége felé, utána a szülésig rendszeresen mentem.Igy mindig készenlétben voltam.
2010. jan. 3. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:
45%
Mint ahogy előttem írták a szülésznő leborotválja, mert különben a baba eltévedne a dzsungelben xD.
2010. jan. 18. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

A szülésznő inkább ne nyúljon hozzám mert a bőrt is leszedi.

Én is gyantáztattam elötte.

2010. jan. 18. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!