Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ciki, ha nem vagyok éppen...

Ciki, ha nem vagyok éppen frissen borotvált a szülére?

Figyelt kérdés
Olyan nehezen tudok lehajolni, meg tele vagyok vastag erekkel a nemi szervemen. Mire végzek, eltelik minimum fél óra és vagy 4x bekeményedik a hasam. És ugye bár, nem lehet tudni napra pontosan, mikor jön a baba. 1 hét alatt pedig akkora szőr nő, hogy újra kéne borotválni. Ti foglalkoztatok ezzel a szülés előtt? Vagy ne csináljak ebből gondot?
2010. jan. 2. 19:39
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
86%
Nyugi, a szülésznő leborotvál,ne aggódj rajta.
2010. jan. 2. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Szia

Olvastam már itt olyat,hogy fel volt háborodva a szülésznő mert borotválnia kellet,egyébként az bele tartozik a dolgába. Én fájások közepette borotváltam több kevesebb sikerrel,de a lényeges helyen nem maradt szőr,azért örült a szülésznő,hogy borotválni nem kell.

Egyébként,ne szenvedj a borotválással kérd meg párod,hogy segítsen!

2010. jan. 2. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Nálam is örült a szülésznő, és szerintem én is, mert nem túl kellemes szárazon borotválás!Én sem tudtam egyszerre lehúzni!2 nekifutással sikerült, és amikor már nagyon nagy volt a pocakom, akkor a párom tette meg helyettem!
2010. jan. 2. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Engem is a férjem borotvált meg, amikor már nagyon nagy lett a pocakom! Amúgy pedig a szülésznőnek ez (is) a dolga, emiatt ne fájjon a fejed. A miénk jót nevetett, hogy már csak itt-ott kicsit igazítania kellett :=)
2010. jan. 2. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Én meg olyant is tudok hogy otthon leborotválta, de a szülésznö mégis újraborotválta túlbuzgóságból . De szerintem se ciki, ha már nem tudod otthon majd ott másodpercek alatt megcsinálják.
2010. jan. 2. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy megkérem a páromat...bár még sosem borotvált más, kicsit félek, hogy megvág egy eret (ezek az erek most a terhesség miatt vannak, alapesetben nincs). Szőrtelenítő krémet lehet használni? Amúgy tuti, hogy az utolsó hónapban 2x fogok borotválkozni, nem mennék el nagy "bozóttal" :).
2010. jan. 2. 20:07
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Krém kizárva!!!!!
2010. jan. 2. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én terhesség alatt szoktam rá,hogy kozmetikussal gyantáztatom.Egyszerübb volt nekem is és sokkal tartósabb is.Én kényelmetlenebbül éreztem volna magam,ha ott még szülés elött ők borotválnak...

2010. jan. 2. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem ciki! A szülésznő leborotvál ha hosszabb mint fél cm, én sem tudtam megcsinálni és semmi gond nem volt.

Könnyű szülést!

2010. jan. 2. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
52%
Szerintem menj el gyantáztatni!Én is ezt tettem.És ha előbb jön a baba és pont nem leszel leborotválva?Na, akkor majd szárazon neked esik a szülésznő!
2010. jan. 2. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!