Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ki hogyan és mikor adta oda a...

Ki hogyan és mikor adta oda a dokijának a hálapénzt?

Figyelt kérdés
Én az első gyermekemnél a szülést követő valamelyik napon, amikor lejött hozzám a csecsemő osztályra. Egy kis bortartóban adtam oda úgy, hogy egy bor mellé raktam a borítékot. Nem tudom, hogy ez így jó volt e vagy máshogy és máskor kéne...máshol. Ti hogy csináltátok?
2010. jan. 1. 21:11
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne lenne jó?
2010. jan. 1. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Én az 5 hetes kontrollon adtam oda neki egy képeslappal és babafotókkal, diszkréten.
2010. jan. 1. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

ne haragudjatok, most ezt nem azért írom hogy megbántsalak benneteket, csak egy kis poén jutott erről eszembe. :)

mmmm, már megint egy pia, na, odaadom a bátyámnak, úgyis most lesz a szülinapja...

meg... jaj, már megint babafotók.. (be az alsó fiókba)

muris lenne, nem igaz? (tudom hogy ez nem így működik, csak képzeljétek el buborékként a fejek fölött..) :)

2010. jan. 1. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én varratszedésnél adtam oda, mielőtt hazajöttünk.
2010. jan. 1. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én is varrat szedésnél adtam oda,mivel nem a magán rendelőjébe jártam,és sosem volt egyedül.Mindig volt asszisztens,vagy védőnő a kórházi rendelőben.A 6 hetes kontrollon is voltak bent 2-en,és olyan hamar kiszórták az embereket,hogy kérdezni sem nagyon lehetett.
2010. jan. 2. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én nem adtam neki egy fillért sem. És nem azért mert nem futotta volna. Egyszerűen ez a dolga!!
2010. jan. 2. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nálunk a férjem adta oda neki a gátvarrásom után. Akkor csak mi voltunk bennt a szülőszobán, nem volt szülésznő, aszisztens.
2010. jan. 2. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Nekem a férjem adta oda, amikor a zárjelentést kézbe vettük. Három napot voltunk a kórházban.
2010. jan. 2. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!