Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Aki adott a dokinak hálapénzt...

Aki adott a dokinak hálapénzt a szülés után, mikor adta oda?

Figyelt kérdés
Nem sokat ugyan, de szeretnék adni a dokinak és a szülésznőnek valamennyit, de még sosem voltam ilyen helyzetben. Titokban kell ezt odaadni? Sutyiban? Vagy bátran mások előtt nyújtsam a borítékot? Lesz erre megfelelő alkalom a végén? Mikor kell odaadni? Amikor elhagynám a kórházat a három nap letelte után? Vagy rögtön szülés után?
2011. ápr. 24. 21:51
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én az orvosnak adtam, varratszedéskor, ott kettesben voltunk
2011. ápr. 24. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
szintén varratszedéskor kettesben.
2011. ápr. 24. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
77%
A férjem megkereste a kórházban. Ajándéktasak,üveg bor/csoki +boríték. Egyébként gusztustalan dolognak tartom de így voltam nyugodt. Így a sz.nő és a doki is nagyon odafigyeltek.
2011. ápr. 24. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
hazamenetel napján kapta volna meg, de nem fogadta el. Ilyen is van, de sajna nagyon ritka. 6 hetes kontrollra vittünk egy ajándékcsomagot. Én egyébként nem akartam sutyiba, éppen az ambulancián rendelt, akkor sétáltam le hozzá. Bent volt az asszisztens nő is. A szülésznő egy doboz bonbont kapott.
2011. ápr. 25. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
A varratszedéskor együtt adtuk át a férjemmel.
2011. ápr. 25. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Miért gusztustalan dolog? Szerintem köszönetet mondani azért, mert valaki törődött velem meg a gyerekemmel nem gusztustalan dolog. Nem az épp szolgálatban lévő orvosról beszélek, mert enki valóban az a dolga, hanem arról, akit bármelyik pillanatban hívni lehetett és aki valóban a segítségünkre volt, biztonságot és valami "pluszt" nyújtott. Az étteremben is adunk borravalót, ha elégedettek vagyunk, nem? Egyébként én az ügyeletesnek is adnék, ha olyan hozzáállást tapasztalnék nála.
2011. ápr. 25. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mikor indultunk a kórházba szülni,akkor a férjem hozta magával a borítékokat.A szülés után amikor még a megfigyelésen voltam,(apás szülés volt a fogadott dokim és szülésznőnöm kívül nem jöt be senki) ott volt a férjem meg a szülésznő, akkor odaadtuk neki aztán megkértük,hogy szóljon az orvosomnak,(mert utánna sietnie kellett császárra)ő is megkapta.Én ezt így gondoltam ki mert nem akartam a kórházban sok pénzt magamnál tartani,így legalább nem kellett keresgélnem őket,hanem diszkréten oda tudtam adni nekik.(fogadott volt mindkettő).Ahogy láttam azért mindig van alkalom ezt lerendezni,csak neked kell felkészültnek lenned és várni a pillanatot.( pl. varratszedés olyankor nálunk csak a doki van bent)
2011. ápr. 25. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!