Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ki menyi hálapénzt hagyott...

Ki menyi hálapénzt hagyott ott a szülészeten?

Figyelt kérdés
Elvárta az orvos vagy ti adtátok?
2011. febr. 27. 23:36
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
73%
Semennyit. Ügyeletes orvos volt, még csak nem is utalt rá, hogy kéne fizetnem, meg amúgy sem állt szándékomban.
2011. febr. 27. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:

Fogadott doki,elvárta/előre megmondta. 100.000Ft. Utólag már nagyon bánom hogy nála szültem,mert nagyon drága. Akkor terhesen költöztünk idegen városba,nem ismertünk senkit. Őt ajánlották,vagy ismerték,és én nem kerestem másik orvost. Meg féltem is,(első baba)ezért lett magán dokim.

A következő gyereknél biztos hogy nem adok ki ennyi pénzt,most nagyon jól jönne!

2011. febr. 27. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Fogadott doki, neki 40, a szülésznőnek 20.
2011. febr. 28. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Ügyeletes doki és szülésznő. Nagyon meg voltunk elégedve velük, a szülésznő kapott 10 000-et, és a doki is kapott volna 20 000-et, de másnap már nem volt ott és utána sem, amíg bent voltunk. Úgyhogy lemaradt róla, de nem is várta el, csak mi akartuk meghálálni, hogy olyan rendes volt :-)
2011. febr. 28. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
A fogadott orvosnak 20000ft-ot adtam(magánrendelésenként 2000ft-ot kért) a szülésznőnek 5000ft-ot.Ennyire futotta,nem tudtunk többet adni.De nagyon rendesek voltak végig,tényleg nagyon megvagyok velük elégedve.Ha majd jön a második baba,akkor is pont náluk akarok szülni.Segítőkészek voltak,rendesek,tényleg csak jót tudok mondani(ózdi kórház)
2011. febr. 28. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Én semennyit nem adtam. Ügyeletes doki és szülésznő volt. Én nem dobnék ki ennyit az ablakon, nekik ez a dolguk hogy megcsinálják, a magán doki más, de én azt se fogadnék, inkább költöm a lányomra mint az orvos zsebét tömjem.
2011. febr. 28. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
mi 60-70-et fogunk adni,fogadott orvos. Magánba járok hozzá,nem a kórházban végzi a vizsgálatokat,és szerencsések vagyunk,nem vág majd földhöz ez az összeg,és nekem fontos az,amit így "megveszek". Sajnos nagyon rossz tapasztalataim vannak ügyeletes orvosokkal még régebbről..
2011. febr. 28. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Mi 30000-et adtunk.3000 volt egy vizsgálat és annak a tízszerese.
2011. febr. 28. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Szülésznőnek 15ezret (ügyeletes volt, a dokim fogadott doki volt, neki 80ezret adtunk. Na nem azért mert elvárta, mi akartunk ennyit adni, mert fantasztikus volt a hozzáállása a dolgokhoz a terhességem alatt és a szülés alatt is. Nélküle el lettem volna veszve! A másodikat is tuti nála fogom szülni!
2011. febr. 28. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

Szia!


Én 4-szer szültem.Mind a négyszer a végén 30 000-ret adtunk az orvosnak.S mikor jártam hozzá,mindig adtam neki pénzt.

2011. febr. 28. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!