Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Van valaki jan.13-ra kiírva?...

Van valaki jan.13-ra kiírva? Hogy érzitek magatokat? Jósló fájások vannak?

Figyelt kérdés
2010. jan. 1. 20:26
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia! Én január 14-re vagyok kiírva, de már nagyon nehezen viselem. A lábaim vizesednek, a derekam fáj, sokszor úgy, hogy az ágyon alig bírok megfordulni. Jóslóm eddig 3x volt, félek a szüléstől egy kicsit, de már úgy vagyok vele, hogy jobb lenne túl lenni rajta, nekem is jobb lenne, meg a picinek sem kellene olyan kis helyen nyomorognia...
2010. jan. 2. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én is január 13.-ra vagyok kiírva, de azon kívül hogy éjszaka melegem volt semmi bajom. Nem fáj semmim, nem vagyok rosszul, nem érzek semmit.Én személy szerint Szfváron fogok szülni. Most éjjel kezdtem elgondolkodni rajta, hogy mi lesz?!DE nem félek, nem tudom más hogy van ezzel.A pici mocorog, bár biztosan nagyon szűkös már neki!
2010. jan. 2. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!