Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Van még valaki aki mára van...

Van még valaki aki mára van kiírva? Hogy érzitek magatokat?

Figyelt kérdés
Nekem semmi jele,hogy szülni fogok,remélem nem huzok rá sokat. Már nagyon szeretnék babázni:)
2011. júl. 12. 13:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Bocsi hogy írok,én júl.6-ra voltam kiírva és még mindig semmi! Kezdek nagyon beparázni és ahogy tapasztalom a vizsgálatokon nagyon sokan vagyunk 40.hét után a 40fok meleg ellenére is. Ott ülünk mint a verebek és várjuk hogy beinduljon magától a szülés. Egész jól bírom magam egyébként,nem rosszabbul mint 2-3 hete. Holnap töltöm a 41.hetet,szorítsunk egymásnak hogy beinduljon a szülés végre!
2011. júl. 12. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mondjuk én már túl vagyok a szülésen,de teljesen megértelek, 2 napot hordtam túl,bár annyi még simán belefér,akár el is számolhatták. ittam a málnalevél teát ezerrel meg ettem a kínai csípős levest :)
2011. júl. 12. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Én is mára vagyok kiírva, és a kicsikém nem akar még kibújni. Pedig már én is nagyon szeretnék babázni. Kitartás mindenkinek!
2011. júl. 12. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Sziasztok,én ugyan nem mára,hanem 9re voltam kiírva, de nagyon megértem,hogy türelmetlen vagy,én már alig bírok magammal. Sok szerencsét mindannyiunknak!
2011. júl. 12. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Én is a mai napra vagyok kiírva, de nekem sincs még semmi jele, hogy a baba meg akarna születni. Egy hete még voltak jósló fájások, de 4-5 napja már azok sincsenek:( Viszont az NST- n ma is minden rendben volt:)
2011. júl. 12. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!