Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Van valaki aki Kecsekméten...

Van valaki aki Kecsekméten szül szeptember elején? Hogy érzitek magatokat? Kinél szültök? Tudtátok, hogy lehet már szülésznőt fogadni pár hónapja?

Figyelt kérdés
2010. júl. 20. 18:04
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Én aug.27re vagyok kiírva, Jól vagyok, Temesváry dr.az orvosom. Nem tudtam, hogy már lehet szülésznőt is fogadni, eddig nem lehetett. Mostanában sok változás volt..

2010. júl. 20. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Én szeptember 15-re.

Ma beszéltem a szülésznőmmel és azt mondta a vezetőség változás miatt van, mostmár lehet.

Ha gondolod fogadj meg egyet, szerintem nagyon hasznos.

A dokid is tud javasolni akár, majd kérdezz rá, de én mindről csak jót hallottam.

2010. júl. 21. 22:26
 3/5 anonim ***** válasza:
Bocsi, én nem most szülök, én már túl vagyok rajta, akkor még nem lehetett szülésznőt fogadni. De szerintem is hasznos dolog, annak ellenére, hogy az orvosom kb. annyit volt bent nálam, mint a szülésznő, szóval nálunk nem az volt, hogy csak bekukkantott néha... Azt azért megcáfolnám, hogy mindegyik egyformán jó, nekem sikerült belefutnom egy-két nem annyira jóba... Szóval ha fogadni akarsz szülésznőt, szerintem kérdezd meg az orvosodat, hogy kit érdemes, kivel dologzik szívesen együtt. Jó babavárást, könnyű szülést Nektek! 7 hónapos kisfiú anyukája
2010. júl. 22. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Elárulod nekünk, hogy ki volt a dokid?
2010. júl. 23. 14:29
 5/5 anonim ***** válasza:
Dr. Bakó Ferenc. Csak ajánlani tudom.:)
2010. júl. 24. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!