Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Hogy érzitek magatokat akiket...

Hogy érzitek magatokat akiket csak pár nap választ el a szüléstől? Vannak már előjelek?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Én pont ma töltöm a 39 hetet és tegnap görcsölt a hasam alja meg szúrt és kisugárzott a lábamba, rázott néha a hideg, aztán elmúlt. Pedig azt hittem éjszaka beindul a dolog. Már türelmetlenül várjuk a kislányunkat. Másnak vannak vmilyen tünetei amik esetleg a szülés közeledtét jelezhetik. Szép napot és könnyű gyors szülést kívánok minden kismamának aki izgalmakkal várja a NAGY TALÁLKOZÁST!!!:))))
2011. márc. 18. 16:01
 1/8 anonim ***** válasza:

Én már túl vagyok rajta, de azért leírom, hogy nekem semmi előjelem nem volt. Október 8-án még nagy bőszen vásárolgattam, tény mondjuk, hogy már nem mentem, hanem gurultam, de teljesen jól elvoltam. Bár már 40 hetes elmúltam, de teljesen tünetmentes voltam. Aztán 9-én mentem nst-re és mondta a doki, hogy már nem mehetek haza, mert délutánra baba lesz. S így is lett. :)

Nagyon könnyű, gyors szülést kívánok!

2011. márc. 18. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi hogy megosztottad a tapasztalatodat! Jó babázást kívánok!
2011. márc. 18. 16:40
 3/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Én ma kezdtem a pocilakóval a 38. hetet, a súlya megfelelő, bármikor jöhetne, de még semmi jele, hogy ki akarna bújni. Bár tény, még van két hete... :)

Szugerálom, hogy jöjjön, a doktorunk nem nagyon szeretné a túlhordást, diabéteszes vagyok. Jobb lenne, ha magától indulna el a dolog és nem kellene majd indítani.

Néha nekem is húzódik a pocakom alja, de itt ki is merülnek a tünetek. :)

2011. márc. 18. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
én ma kezdtem a 39. hetet, szintén cukros vagyok úgyhogy nem fogják engedni túlhordani, maximum 2 hete van hátra... remélem érzi már hogy meg vannak számlálva a napjai és előjön magától:) Én 36. héten abbahagytam a magnéziumot és elkezdtem a málnalevél teát, azóta elég gyakran keményedek, volt már nekem is olyan hogy biztos voltam benne hogy na mindjárt beindulnak a fájások, de csak nem indultak:) Kíváncsi vagyok most a hidegfront meg a hold lesz-e valamilyen hatással... de már mindenben a jeleket keresem, olyan jó lenne tudni hogy mikor fog kezdődni:)
2011. márc. 18. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszi hogy írtatok. Kitartást mindenkinek és könnyű szülést!:)
2011. márc. 19. 10:50
 6/8 anonim ***** válasza:
én már nagyon türelmetlen vagyok. most vagyok 39+3 hetes, de semmi előjel. pedig nagy baba, nem szeretném, ha tovább maradna, sem azt ha indítani kéne.
2011. márc. 19. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
én is 39+3 hkm vagyok. Nekem sincs még semmi jele, hogy jönni akar a kisfiam. A 36. héten talán 3x volt jóslóm, akkor azt hittem, hogy meg is születik, de aztán abbamaradt... Túlhordani természetesen én sem szeretném és azt sem hogy indított szülés legyen :) Mindenkinek könnyű szülést és jó babázást kívánok :)
2011. márc. 19. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
39+4 hetes vagyok. Tegnap este azt hittem valami indul, mert egész éjszaka szabályos 10 perces fájásam voltak, de reggelre abbamaradt. Már nagyon türelmetlen vagyok.
2011. márc. 19. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!