Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 35-36 hetesek hogy érzitek...

35-36 hetesek hogy érzitek magatokat? Várjátok már nagyon a végét, féltek a szüléstől? Mekkorára saccolták a babátok súlyát 32 hetesen? Jósló fájásotok van már?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 17. 15:08
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia, én már nagyon várom a végét, ma töltöm be a 35 hetet. 2. baba úgyhogy nem is a szüléstől félek, hanem attól parázok, h mi lesz a nagytesóval. Biztos jól ellesznek apával, na de mégis. :)

Jóslóim pár napja vannak, sokat keményedik a pocak és a derekamba is bele-bele nyilal a fájdalom, kb. fél percig. Aludni nem tudok, olyan kényelmetlen.

32 hetes uh-n 2050 g-ra becsülték a babót, de azért remélem nem lesz 4 kila. :))

Szerencsére elkerült a vizesedés eddig, talán nem is hiányzik ez miatt a meleg idő.

A méhszáj C2000 volt a 32. héten és ha minden úgy alakul, ahogy az első babóval, akkor én már május közepén 2 gyermekes anyuka leszek, jaaaaj de jó lenne... :))


És Te?

2011. ápr. 17. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Én holnap töltöm a 36 hetet. Vannak keményedéseim és vizesedek, múlt héten kórházban is voltam 4 napig ezek miatt. Kaptam infúziót és tüdőérlelő injekciót, mert az orvosom szerint nem húzom ki május közepéig.

32 hetesen voltam uh-n, a doki szerint átlagos baba. Nálunk nem tippelgetnek grammra, csak annyi, hogy kisebb, nagyobb vagy átlagos.

Szülés: császárom lesz, csak még azt nem tudom mikor. Nem félek tőle, már volt benne részem 2x.

Pakolászok gőzerővel, és vitatkozom a párommal, mert még mindig nincs neve a babának.

Te hogy állsz?

2011. ápr. 17. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Hát mi ma vagyunk 35 hetesek és 2 naposak.32+5 hetesen becsülték 2150 grammra a kislányunkat,hát remélem nem lesz 4 kiló a végére,pedig semmilyen vitamint nem szedtem be.Hasam nem nagy, most 98 cm köldöknél.Május 20-ra vagyunk kiírva uh szerint, első baba lesz.Menszi szerint május 7-én kellene neki megszületnie.Félni nem félek a szüléstől, nagyon várom hogy megláthassam és átélhessem ezt a csodát.Sima szülésre készülünk.Jóslóm még nem volt,,nem is tudom milyennek kellene lennie:))

További jó babavárást nektek,és írjatok még,minden érdekel!:)

2011. ápr. 17. 15:54
 4/9 A kérdező kommentje:
Jah,méhszáj értékem már a 24.héttől nekem is 2000,azóta nem nézték.Ez jelent valamit?Tudom hogy többedik babánál nem,na de elsőnél?Vizesedésem nincs,alundi is jól alszom.
2011. ápr. 17. 15:56
 5/9 anonim ***** válasza:
Szia! lassan a 37. hetet töltöm, május 11-re vagyok kiírva. 2. baba, és egyre jobban féleka szüléstől. Van 1 nagylány, 10 éves, szóval elég régen volt, hogy ő született. Akkor talán enm is aggódtam annyit. Miost, hogy már túl vagyok eegyen, már van bennem félsz. Minden rendben legyen, stb. Hasam keményedik rendesen, majd kedden megyek dokihoz, aki múltkor azt mondta, jó nagy baba lesz.... De hihetelen, hogy így elfér bennem... :) A gyakori pisilésen kívűl nincs semmi gondom, csak a hátam fáj néha.... Meg éjjel párszor felébredek, hogy wc-re kell mennem...
2011. ápr. 17. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Sziasztok. 36+0 hetes vagyok, második baba, van egy 19 hónapos fiam. Császárra készülünk, mert nagy a baba és az előző hege is elég vékonyka. 32 héten 2000 grammra becsülték, kedden voltam hegmérésen, ott 3200 grammot becsültek, elvileg május első hetére terveztük a szülést, de ha ilyen ütemben nő, akkor lehet, hogy a Húsvét utáni héten megszüljük. 120 centi a hasam, sokkal nagyobb, mint a fiammal, pedig picurka vagyok. Aludni nem nagyon tudok, a csípőm is rettenetes fáj, de hát nincs megállás. Én dolgozom is, bár most már csak heti egyszer járok be, a többit itthonról csinálom. Mindenkinek szép babavárást, szép szülést.
2011. ápr. 17. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

szia, 36 hetes vagyok a 2. babával. Én is inkább attól félek mi lesz addig a "naggyal",aki most 22hónapos. 32hetesen 2250g-ot mondtak ha jól emlékszem. Jóslok is vannak már,nagyon kíváncsi vagyok mikor bújik elő a kislegény :)

Te hogy bírod? Hol fogsz szülni?

2011. ápr. 18. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

sziasztok csajok!!! :)

én ma léptem be a 37.hétbe.Tegnaptol ugy megduzzadtak a lábaim meg mindenem,hogy az nem is igaz.Május 12 az elso dátumom,dehogy ki e huzom addig,az kérdéses.Szombaton voltunk babavásáron,de is vásároltunk, a babakocsi még a multhéten megjott.

De ami most jobban izgat,hogy fáj a torkom totálisan.Lassan ossze is kéne pakolnom,mert ahogy a párjaim szavaival éljek,nehogy ,,rámjojjon,, a szulés.

Fájdalmaim vannak a lágyékicsontomban jobb oldalt,mondjuk a derekam nem fáj még annyira.

De amugy mi a véleményetek??minden szoptatos melltarto ilyen undorito?mert én már voltam bennt vagy 1000uzletben,de mind olyan gagyi.Nekem az a bajom veluk,hogy mind olyan feljonnek nagyon a mellkasomon,és mivel nincs nagy mellem,meg a baba nyári baba lesz,kivágott felsoket szeretnék hordani,amibol persze kilátszik a fele melltarto.Miért olyan nagy kérés az,hogy szép,dekorativ de szoptatos melltartot gyátrsanak?!?

Esetleg ajánlanátok vmit?

udv.: Bia :))

2011. ápr. 18. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat,érdekes,mindenki másképp éli meg ezt a csodás időszakot.Van akinek nehéz,van akinek meg sem kottyan:)


Utolsó: nekem is kicsik a cicik, lehet hogy a melltartók is nagyok amiket vettem,de hát nem tudom mekkorák lesznek ha majd belövell a tejci,még bizti nagyobbak lesznek.Nem sokat nőttek a terhesség alatt.A melltartók eléggé gagyik tényleg,ilyen mamisak:))De ezt a kis időszakot kibírom majd bennük,nyáron nem igen tervezünk menni sehová a picivel,ha pedig mégis menni kell valahová akkor veszek föl sima melltartót,nem szoptatósat.

Akinek van már jóslója,az milyen és mennyi ideig tart?

Van akinek már beékelődött a baba,ugymond lejjebb szállt?

2011. ápr. 18. 20:47

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!