Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés után 6 héttel vissza...

Szülés után 6 héttel vissza lehet menni dolgozni?

Figyelt kérdés
Csak anyagi okokból természetesen.Apuka maradna a picivel(munkanélküli sajnos)de nekem főállásban kellene dolgoznom tovább,hogy fedél maradjon a fejünk felett.Császáros leszek valószínűleg.
2009. dec. 31. 14:30
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
100%
én nem értem.... ha be vagy jelentve, akkor ugyanannyi lesz a tgyás mint most a fizetésed (mert mást vonnak belőle mint a fizetésből, hiába csak 70%, kb ugyanannyit kapunk) akkor minek mennél vissza dolgozni? Anyagilag ugyanott vagytok!!!! Amíg te otthon vagy a gyerekkel addig apuka kereshet melót, a legrosszabb ami történhet: hogy nem talál, de akkor is pont ott vagytok mint most és apuka csak az első félév után marad otthon a gyerekkel. Nem fogsz tudni annyi tejet lefejni hogy apuka 3 óránként megetesse, és különben hogyan tudnád sofőrként megoldani hogy 3 óránként fejeges? Mert az nem 5 percig tart, fertőtleníteni kell, nekiállni, beindul, folyik, abbamarad.megint fejni, hűtőbe tenni stb... vagy megvonod tőle az anyatejet a "semmiért"? Ismételem magam, ha 2009ben be voltál jelentve akkor anyagilag ugyanott vagytok mint most!!!!
2010. jan. 2. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:
32%
Nem a kérdező pontozott le, hanem én. :-) Méghozzá azért mert elegem van már az ilyen válaszolókból akik nem a kérdésekre válaszolnak hanem csak azért kommentelnek, hogy kötekedjenek és elmondják a kérdezőnek, hogy mekkora szánalmas alak mert csak ők az okosak, mindenki más - így a kérdező is - tök hülye, ha nem az a véleménye az adott kérdésről ami nekik. Egyébként, az fizetéstől függ, hogy mekkora a különbség. Akár több tízezer forint is lehet a tgyás és a munkabér összege között, ha nem ismeritek a körülményeket akkor ne vádaskodjatok.
2010. jan. 2. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:
Énmár egyszer írtam! elszomorít néhány ember hozzá állása! és én nem leszólni akarom az anyukát vagy bármi én a véleményem mondom! nekem ha lenne egy kisbabám én semmi pénzért nem hagynám ott! és apuka igenis ha még csak 50ezret keres havonta mert olyan munkát talál+ neked amit kapsz a babára szerintem már jobban megéri mint hogy te visszamész dolgozni apuka meg kapja a 24ezer forinntos gyest vagy ha a munkanélküliből kap gyedet hát azsem lesz valami húdesok! gondold át mi a jó a babának és nektek! keresetek munkát a párodnak ( 8 álltalánossal már póstára is ellehet menni dolgozni)
2010. jan. 2. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:

Bocs az offért. 13:47-esnek: Olvass és értelmezz. Ott lapul a válasz is a sorok között!:) Pontozz csak, ha jól esik,

(mint az oviban) semmit nem érsz el vele, nem jöttél még rá?:)

2010. jan. 2. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!