Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ebben a hónapban vagyok...

Ebben a hónapban vagyok kiírva szülésre. Húsvétkor meghívtak minket bográcsolni. Szerintetek el mehetek?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 5. 21:17
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Mindenképpen mentővel megyek majd szülni.
2014. ápr. 5. 21:43
 12/17 anonim ***** válasza:
90%

Akkor vagy legyen nálad a holmi, vagy úgy kalkuláld, hogy haza tudjatok menni.


De én nem vállalnám be, hogy esetleg megindulnak a fájások, csak haza kocsikázzak 40 km-t és utána hívjak mentőt. Ok, hogy valószínű nem 1-2 óra alatt fogsz megszülni, de szerintem elég kellemetlen úgy vajúdni, hogy nem mehetsz azonnal a kórházba, hanem rohanni kell haza.

2014. ápr. 5. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Ki mondta, hogy hazamennék? Oda hívnánk a mentőt ami majd bevisz a kórházba.
2014. ápr. 5. 22:01
 14/17 anonim ***** válasza:
93%

Értő olvasás!


Idézem:

Akkor vagy legyen nálad a holmi, vagy úgy kalkuláld, hogy haza tudjatok menni.


És erre írtam azt, hogy én nem vállalnám be hogy hazamegyek, ergo nálam lenne a holmi. De ha a cuccaid nélkül szívesen bemész szülni az sem kell, majd ellátnak bent. De számíts rá, hogy amit bent adnak nem lesz valami jó minőségű, sem neked, sem a babának.

2014. ápr. 5. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%

Hogy te milyen arrogáns vagy...


De hogy válaszoljak is, én elmennék. Vinném magammal a cókmokót ha úgyis mentővel szeretnél bemenni és össze van készítve a táska, akkor mindegy hova hívod a mentőt, nem?

2014. ápr. 5. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%

Én elmennék. Az, hogy úgy készülnek, gondolom azt jelenti, hogy számolnak rátok a kajával/üdítővel/itallal. Ha ezen múlik a bográcsparti tartók boldogsága és megszülök a buli előtt, akkor kifizetem nekik azt a pár ezer forintot és kész.

Szerintem minden ember megérti azt, ha azt mondjátok mentek, de mivel terhes vagy, ráadásul lassan mindennapos, ezért nem tudjátok 100%-ra azt mondani, hogy ott lesztek, mert lehet fontosabb dolgotok lesz. Készüljenek úgy, hogy mentek, nem rajtatok fog múlni, de a végkifejlet nem tuti.

Aztán ahogy a többiek is mondták, cucc legyen kéznél!!

Akkor nem vállalnám, ha éjszakai buli lenne, hűvös van még egy kismamának éjszaka kint ücsörögni szerintem. Illetve akkor, ha a célpontig busszal mennétek. Az oké, hogy mindenképpen mentővel szeretnél menni szülni, de nem kellemes dolog, amikor beindul a szülés, úgyhogy ha valahol megszeretném ezt élni, az nem egy busz, vagy egy vonat.

A harmadik, hogy akár vezet, akár nem, apuka ne igyon, mert ha véletlenül úgy alakulna az este, akkor kellemetlenül érezném magamat egy ittas apukával a szülőszobában.

2014. ápr. 6. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Ha ennyire ki kell számolniuk, akkor mondd, hogy mindenképp mentek, de lehet, hogy 3-an. :)
2014. ápr. 6. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!