Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ebben a hónapban vagyok...

Ebben a hónapban vagyok kiírva szülésre. Húsvétkor meghívtak minket bográcsolni. Szerintetek el mehetek?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 5. 21:17
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, hogy hová hívtak, milyen messzire
2014. ápr. 5. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Hova, városon falun belül persze.
2014. ápr. 5. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
47%

MEnj :)


Én úgy voltam, hogy kettőkor voltam orvosnál, azt mondta, tuti jövök vissza még éjjel szülni, de meghalt a sógornőm apósa, és nekem kellett vigyázni tízperces fájásokkal a három éves ikrekre éjfélig, míg ők anyóst rendezték, így nem volt időm bemenni szülni, csak másnap reggel :)))


Jó egészséget, könnyű szülést és csodaszép egészséges babát kívánok!

2014. ápr. 5. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
70%
Szerinem elég, ha aznap eldöntöd attól függően, hogy érzed magad.
2014. ápr. 5. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Előre kell szólnunk, ha nem megyünk. Nem tudom mit tegyek.
2014. ápr. 5. 21:26
 6/17 anonim ***** válasza:
96%

Mondd, hogy mentek, maximum lemondjátok.

Akihez mentek, tudja, hogy várandós vagy, nem?

Nyilván egy bográcsozás nem olyan esemény, mint egy Oscar-díjátadó :)

2014. ápr. 5. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
9%
aki lepontozott, mire irigy, hogy az én sógornőm van olyan szerencsés, hogy bármilyen helyzetben számíthat rám? Rossz lehet ilyen gyűlölettel tekinteni a világra.
2014. ápr. 5. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Az a helyzet, hogy úgy készülnek, ezért fontos, hogy eldöntsük megyünk -e. Amúgy tőlünk 40 km-re laknak.
2014. ápr. 5. 21:33
 9/17 anonim ***** válasza:
97%
Felhívod őket és elmondod mi a helyzet. Ha értelmes emberek meg fogják érteni, hogy nem tudsz 100 százalékos választ adni.
2014. ápr. 5. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
96%

Hanyadikára vagy kiírva pontosan? Lehet addigra meg is szülsz, pl a nővéremnek az 1. baba 2 héttel hamarabb érkezett a kiírtnál.

Én maximum úgy vállalnám be a 40 km-t, ha autóval mentek, a párod nem iszik alkoholt, és a holmi a kocsiba be van készítve. Így, ha meg is indul a szülés tudtok indulni és nem kell hazarohanni és onnan a kórházba.

2014. ápr. 5. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!