Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Akinek fájásokkal indult a...

Akinek fájásokkal indult a szulés, és nem magzatvíz folyással, annak hova irányult a fájdalom?

Figyelt kérdés
Elso kislányom szuletése magzatvíz elfolyással indult, nem tágultam, csak mesterséges rásegitéssel, és a hasam nem fajt egyáltalán csak a derekam,vesém gorcsolt a fájásoknál de iszonyatosan.pedig azt hittem szuléskor a has fog fájni. Most várom második babámat, és ha nem víz elfolyással fog indulni hanem fájásokkal, akkor hol lesznek ezek a fájások? remélem értheto voltam.
2014. márc. 3. 18:59
 1/9 anonim ***** válasza:
A hasam alja fájt.
2014. márc. 3. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ez egyénfüggő, nekem a hasam fájt, menstruáció szerűen, aztán bedurvult, de a jellege nem változott.
2014. márc. 3. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
A méhem görcsölt és keményedett. Reggel még csak egyszer-egyszer, szóval nem lehetett eldönteni, hogy ezek jóslófájások-e, de pár óra múlva rendszereződtek (mindig néztem az időt, ha fájt), akkor egyértelmű volt, hogy be kell menni a kórházba.
2014. márc. 3. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Menstruációs görcs jellegűen kezdődött. Gyakorlatilag 3 perces fájásokig olyan volt, csak egyre intenzívebb. Éjszaka kezdődött, nem arra ébredtem, de éreztem. Nem gondoltam rá, hogy már azok, csak reggel, amikor szabályos 10 percenként jöttek.
2014. márc. 3. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Mintha menstruációs görcs lett volna. Aztán óráról órára egyre fájdalmasabb volt.
2014. márc. 3. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekem is mensis görcsként jelentkezett a fájdalom, rögtön 5 perc alattikkal.
2014. márc. 3. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Menzesz szerű görcs mellé derékfájás.
2014. márc. 3. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Derekamból indult, alhasba előre és a combomba sugárzott.
2014. márc. 4. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nekem is csak a hasam fájt nagyon erősen, nem is tudom mihez hasonlítani. Talán tényleg mint a nagyon erős menstruációs görcs, vagy nagy hascsikarás. De ne izgulj! meg fogod ismerni!! :)

Könnyű szülést neked!

2014. márc. 4. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!