Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ugye a magzatvíz magától nem...

Ugye a magzatvíz magától nem szivárog? Megelőzi valami fájdalom? Ma-tegnap sok vizes folyásom van de még csak 17 hetes vagyok.

Figyelt kérdés

Igaz 2 napja canesten hüvelytablettát használok és azóta van ez, már tettem fel egy kérdést a terhesség alatt, de hátha Ti is meg tudtok nyugtatni. Semmim nem fáj, nincs és nem is volt görcs, csak olyan mint mikor menzinél folyik ki valami. Fehéres és vizes is. Hol ilyen hol olyan. Eddig nem volt semmi.

Ha magzatvíz lenne akkor fájna a hasam nem? És főleg ilyen korán meg pláne ugye?


2009. ápr. 28. 16:23
 1/3 anonim ***** válasza:
Terhesség alatt eltér az előzőekben szokásostól a folyás,ez teljesen normális
2009. ápr. 28. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

De igen,szivároghat a magzatvíz magától is, és nem kell feltétlenül fájnia a hasadnak.

Nekem szivárgott, és semmi előjele nem volt.

Nem veszítesz semmit, ha elmész a dokidhoz, biztos ami biztos alapon!

Boldog babavárást!

2009. ápr. 29. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Akkor sem fáj, ha elfolyik a magzatvíz, de ne aggódj, mert azt egyből észrevennéd. Ha csak szivárog, az is olyan, hogy rövid időn belül újra és újra átázik a bugyid. Ez valószinűleg csak folyás nálad, ne aggódj.
2009. ápr. 29. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!