Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Amniocentézis utáni erős hasi...

Amniocentézis utáni erős hasi fájdalom normális?

Figyelt kérdés

27-én volt édesanyám Amniocentézis vizsgálaton. Állítólag 4x-re szúrták meg mire letudták venni a mintát, mert vastag volt a hasfala, illetve pont arra rúgott a baba. Édesanyám 37 éves, ezért kellett elmennie erre a vizsgálatra. Miota megtörtént a levétel, alig tud menni annyira fáj a hasa, nem görcsöl, hanem erős hasi fájdalma van. Pihen, ahogy az orvos tanácsolta, de se fájdalomcsillapítót, se semmit nem irt, vagy ajánlott neki az orvos. Egyedül magnéziumot szed a háziorvos tanácsára. Nagyon sokszor volt már kórházban anyukám, pedig még csak 18 hetes, de veszélyeztetett terhes, mert cukorbeteg és volt már 6 vetélése azt hiszem.

Sajnos az interneten nem találtam semmi információt, hogy ez a hasi fájdalom normális-e, a vizsgálat után. Édesanyám nem akar bemenni a kórházba mert azt mondta, hogy csak "bent tartanak, akár van baj akár nincs". Se vérzés, se görcsök nincsenek. Egyszerűen csak nagyon fáj a hasa alja ahol megszúrták és körülötte de tényleg olyan szinten, hogy járni is csak segítséggel tud.

Van valakinek erről információja, hogy ez normális-e? Vagy járt-e valaki már így?


Köszönöm előre is.



2013. febr. 28. 21:23
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
Valahogy beszéld rá, hogy mennyen be a kórházba ez egyáltalán nem normális.
2013. febr. 28. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
Csatlakozok az előttem szólóhoz:Egyáltalán nem normális dolog, a nagy fájadom nem játék.Szerintem mielőbb lássa orvos!!!!Attól,mert többször szúrták,még nem indokolja a fájdalmat.És ugye már eltelt az amniocentézis óta 24 óra...én mindnképpen rábeszélném,hogy menjen orvoshoz!!!Minden jót kívánok,és remélem minden rendben lesz!!!Üdv:egy szülésznő
2013. febr. 28. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:

Először is nagyon dicséretes, hogy aggódsz az édesanyád miatt!!! Szerintem is lássa orvos, mert bár sokszor valóban bent tartják akkor is, ha nincs baj, de ha ilyen sok babát elveszített már, akkor erre vigyázni kell nagyon!

Nagyon örülök, hogy lehet látni ilyen értelmes és lelkiismeretes fiatal írását!!

2013. febr. 28. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a válaszokat! Nagyon hálás vagyok értük. Édesanyám már elaludt, nem szeretném felkelteni, örülök, hogy tud kicsit pihenni, de holnap ha felkelt és még mindig fáj a hasa, megmutatom neki, hogy többen is azt írták, hogy menjen be!

Tényleg köszönöm!

2013. febr. 28. 21:49
 5/31 anonim ***** válasza:
Nagyon drukkolok, hogy ne legyen nagy baj, majd írd meg a fejleményeket.
2013. febr. 28. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 A kérdező kommentje:
Mindenképp! Köszönöm.
2013. febr. 28. 21:53
 7/31 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező! Nagyon nagyon szép tőled, hogy ennyire figyelmes vagy! Nagyszerű gyerek vagy!

Remélem minden rendben lesz és várjuk a fejleményeket !!

2013. febr. 28. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
Én is remélem nem lesz gond!
2013. febr. 28. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
Nekem a vizsgálat előtt és után nospát kellett szednem. nekem nem fájt egyáltalán semmim a lelkemen kívül.
2013. febr. 28. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:

szia!

hogy van anyukád? elment orvoshoz végül?

2013. márc. 1. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!