Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Van még más is aki jobban...

Van még más is aki jobban félt a szüléstől, a kórháztól töbedik terhességnél?

Figyelt kérdés
23 hetes vagyok második gyerkőccel és rettentően félek a kórháztól. Az első babámmal úgy voltam, hogy lesz ami lesz, de magától a kórháztól már akkor is féltem, szerencsémre vajűdni hazamentem csak szülni mentem vissza. Most viszont tudom mi vár rám, csak azt nem hogyan és ez megrémiszt. Aki hasonlóan volt mesélne hogy alakult?
2014. márc. 1. 22:36
 1/5 anonim ***** válasza:
Én a harmadik gyerekkel :) szülés elött már bent feküdtem túlhordással, aztán egyik reggel viziten mondta a doki, hogy ma meginditják. Felmentem a vajúdóba, mert megkellett várnom míg a császárosokkal végez a doki. Abban a fél órában halálfélelmem volt, sírtam remegtem mint a kocsonya. Aztán nem volt miért, mert délelőtt 10kor bekötötték az oxitocint és 13:15kor megszületett a kisfiam :)
2014. márc. 1. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ėn is most a harmadiknál fėltem legjobban ,de kår volt mer mikor közlik bogy akkor most szülünk akkor már sak sodródik az ember az esemėnyekkel. Hagyni kell megtörtėnni a dolgokat.

Egyėbkėnt kėt sima szülės után ez most császár lett , úgyhogy nem is tudtam mi vár rám , de azzal tisztában voltam , hogy a szülės fájdalommal jár ezen nincs mit szėpíteni, túl kell esni rajta, aztán már csak gyönyörködni kell a vėgeredmėnyben.

2014. márc. 2. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én még csak a 12. héten járok a másodikkal.

DE. NEM akarok szülni. :((((

Nagyon be vagyok tojva. :( :( :(

2014. márc. 2. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én az elsőt szülöm majd május elején, de már nagyon be vagyok sz**va.

Nagyon félek, hogy hogy lesz, mi lesz, mi vár rám.

A fájdalomtól... meg hogy mit fogok kapni a csecsemős nővérektől, hogy nem tudok majd rendesen szoptatni. (ez sajnos már most biztos, mert olyan elváltozás van mind 2 mellemen :( )

Ráadásul nagyon nem szeretnék előre befeküdni, mert én a kórházaktól is betegesen viszolygok.

Szóval remélem, hogy nem kell, és max 3 napot leszek bent.

2014. márc. 2. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem még két napom van a kiírtig, második babát várom. Az első terhességem problémamentes volt, én voltam az első a környezetemben aki szült. Laza voltam nagyon, ami a szülést illeti, úgy voltam én is, hogy így vagy úgy túl kell esni rajta.

Aztán történt mindenféle dolog másokkal ezalatt a hat év alatt mióta megszületett a kisfiam, és most én is rettegek. A szüléstől is, attól is, hogy rendben lesz-e minden a babával és velem, egészséges lesz-e, pedig tudom, hogy ezzel jót nem teszek. :( Hullámokban tör rám mindenféle érzés és most már nagyon túl szeretnék esni rajta és a karjaimban tartani a kislányomat. Reméljük minden jól fog menni.

2014. márc. 3. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!