Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Debreceni Klinikán fogok...

Debreceni Klinikán fogok szülni, oda miket kell be vinnem babámnak? És ami a babának kellenek ilyen gyógyszertári dolgok pl: a köldökre hidrogén-peroxid stb, ilyeneket már vegyem be?

Figyelt kérdés
2008. júl. 22. 07:59
 1/5 anonim ***** válasza:
Általában akórházba babáknak nem kell vigyél semmit,mégha rooming-in-be is mennél szülés után. Ott biztosítanak neked mindent. Legalábbis Gyulán így van!
2008. júl. 22. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia! Én Egerben fogok szülni, és csak pelenkát kell bevinnem. De én rákérdeztem a szülésznőnél, onnan tudom.

Boldog babavárást!

2008. júl. 22. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én 2hónapja szültem ott, semmit nem kellett vinni. Mindent adnak, ruhát is, de ha akarod a tiedet is használhatod, de sztem felesleges.

A köldökét csak sima gézlappal törölték át mindennap, semmit nem használtak, utána én sem használtam semmit itthon. Szépen begyógyult neki.

Nagyon kedvesek a csecsemősök. Ha van bmi kérdésed írhatsz privit is.

2008. júl. 22. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

a 3. válaszolónak, írnék, de valamiért nem engedi a gép, de csak neked, az előző kettőhöz írhatnék, de a tiédnél nem!

Lenne 1000000 kérdésem :)

2008. júl. 22. 17:07
 5/5 anonim ***** válasza:
A vgeorgina75@freemail-re írhatsz, várom a kérdéseidet.
2008. júl. 23. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!