Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mi az a gyógyszertári bugyi,...

Mi az a gyógyszertári bugyi, amiről mindenki beszél?

Figyelt kérdés
Miért jobb olyant vinni a kórházba, mint simát? És kb mennyibe kerül?
2008. nov. 3. 10:01
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Én vettem a gyógyszertárban TENA bugyit, két darab, és ha jól emlékszem 600-700 ft körül volt. Elvileg mosható.

Állítólag jobban megtartja azt a nagy szülés utáni betétet.

De én vettem még papírbugyit is, az eldobható, és bababoltban vettem, 5 darab volt 500 ft.

Nna de, ha nem akarsz ilyeneket vásárolni, vegyél minél nagyobb, minél olcsóbb bugyit szülés utánra, amit nem sajnálsz kidobni, ha baleset éri.

2008. nov. 3. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


A gyógyszertári bugyi egy olyan bugyi, amit a szülés után a gyermekágyi vérzésnél, tisztulásnál lehet használni a Tena Lady betéthez, ugyanis rengeteg vér fog belőled távozni. Egyfajta kényelem bugyi, ha átvérzed, akkor kidobod. Amúgy 5-600 forintba kerül, és 3 darab van benne. Érdemes beszerezni, mert a Tena betét elég nagy, és normál bugyiban nem valami kényelmes.

2008. nov. 3. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Eldobható bugyi, papír szerű anyagból van. Nagyobb bevásárlóközpontokban is lehet kapni. Azért praktikusabb, mert ki lehet dobni, nem kell mosogatni. De nagyon hamar elszakad ha rosszul veszed fel. Én csak a kórházban használtam, itthon már nem. Amit még érdemes venni, az a tena lady betét. Sokkal jobb mint a sima (pl. always) az első pár napon a szülés után. A bugyi kb 500-800ft. 5 darab ha jól emlékszem. A betét egy csomag kb 800ft.
2008. nov. 3. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, akkor azt hiszem beszerzem. Minden jót Nektek!
2008. nov. 3. 10:15
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Még annyival egészíteném ki a fentieket, hogy a kórházban nálunk pl. csak azt engedik használni szülés után, rendes bugyit nem:(
2008. nov. 3. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Van olyan eldobható bugyi is, amibe már nem kell külön betétet rakni. Praktikus, nem csúszik el benne a "mammut" méretű betét, hiszen bele van "építve". 3 méretben kapható: S, M, L. Az árát sajnos már nem tudom.

Azt még nem tudom, mennyire válik majd be, a főpróba még hátra van.

39 heteske

2008. nov. 3. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!