Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Vajúdás alatt van rajtatok bugyi?

Vajúdás alatt van rajtatok bugyi?

Figyelt kérdés
Jól gondolom, hogy teljesen felesleges, mert úgyis sokszor vizsgálgatnak szülésznő, orvos...
2011. márc. 7. 11:42
1 2 3
 1/23 krisztivan ***** válasza:
100%
Jól gondolod teljesen felesleges.Nem is tudnád levenni vizsgálathoz mert a legtöbbször fájás alatt vizsgálnak meg.
2011. márc. 7. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
Nem volt,de le is kellett venni.
2011. márc. 7. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%

Hát belölem folyt folyamatosan valami.

Külföldön szültem itt adnak a korházban mindent.

Vagy is mikor bementem ott elfolyt rögtön a magzatvíz így gyorsan ledobtama farmeremet meg bugyimat és már adtak is egy neccbugyit betéttel. Akkor felvettem a szülö ruhámat (melegítö és egy combközépig érö bö ruha). mivel innen még sétálgatnom kellett, meg wc-re menni, meg nem is lehetett nagyon feküdni így amikor felfektettek méhszájat nézni akkor levette rólam a bába, majd ö maga húzott újat fel nekem mikor felkelhettem. még akkor is mikor a kitolási szakasz elnyúlt és 10 percet állva kellett vajúdnom hogy kicsit a gravitáció segítsen, akkor is húzott rám bugyit.

Otthon nem tudom hogy megy, de feküdni képtelenség végig, én a kitolási szakaszig nem is tudtam volna ülni (habár járkálni sem ment nagyon) , így közben folyhat belöled minden így gondolom bugyi és betét mindenképpen kell már a szülésre is.

2011. márc. 7. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
Nem volt rajtam.
2011. márc. 7. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
Elvileg még van 2 hetem, csak eszembe jutott ez a bugyi kérdés. De tényleg, ha sziárog a magzatvíz, akkor meg kéne a bugyi, nem?
2011. márc. 7. 11:52
 6/23 A kérdező kommentje:
köszönöm az eddigi válaszokat is!
2011. márc. 7. 11:52
 7/23 anonim ***** válasza:
Nem. Nekem valami lepedő vagy textilpelenka volt a lábam közt és úgy ültem a labdát. Kicsit körülményes volt, de lényegtelen is egyben.
2011. márc. 7. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
Én négykézláb vajúdtam az utolsó szülésnél, mert úgy volt kényelmes. A fejem a karomon az ágyon, a fenekem meg fent, és mozgattam a csípőmet, mert az ösztönöm ezt diktálta. Nem volt rajtam bugyi. Betakartak egy lepedővel, és a lábam közé tettek az ágyra nekem olyan eldobható pelenkázó alátétet, amit a baba alá is szokás tenni. Belőlem is szivárgott a magzatvíz folyamatosan.
2011. márc. 7. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat!
2011. márc. 7. 12:18
 10/23 anonim ***** válasza:
100%

A bugyi egy zavaró tényező a vajúdáskor. :)

nekem nagyon folyt a magzatvizem, a bugyi aztán nem tudta volna felfogni. :)

Volt alattam egy csomó kórházi takaró, de még azt is elárasztottam.

Szóval bugyit le! :)

2011. márc. 7. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!